Tgrt Haber
13 Şubat 2024 16:38 - Güncelleme : 13 Şubat 2024 17:36

Kahve dükkanında iğrenç görüntüler: Tüküre tüküre temizledi

Edirne'de bir alışveriş merkezinde kaydedilen görüntüler 'pes' dedirtti. İşletmecinin fincanları tükürerek temizlediği anlar büyük tepki topladı.

Editör: Özge Sönmez / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
Edirne, Kahve

Edirne'de bir AVM'de kahve satışı yapan dükkanda, işletmecinin fincanları tükürerek temizlediği anlar sosyal medyada tepki çekti. Bir turistin kayda aldığı görüntüler sosyal medyada gündeme oturdu. 

FAALİYETİ DURDURULDU

Edirne Belediyesi'ne bağlı zabıta ekipleri, iş yerini mühürleyerek faaliyetini durdurdu. Zabıta Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, Sosyal medyada yer alan olumsuz paylaşımlar ve belediyeye yapılan ihbarlar sonucunda durum tespit edildiği, gerekli müdahalenin yapılması için alışveriş merkezinde Harput Dibek olarak faaliyet gösteren kahveci dükkânına Belediye Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne bağlı İşyeri Denetim Birimi ve Zabıta ekipleri gittiği, kahve dükkânının hijyen ve sağlık şartlarına uymadığı, iş yeri çalışma ruhsatı olmadığı tespit edildiği, faaliyetinin durdurulduğu ifade edildi.


 

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...