2017-02-21 16:59:12

Otopsiden korkunç gerçek çıktı

İzmir’de bir haftadır kayıp olan ve üvey babası tarafından öldürüldüğü ortaya çıkan lise öğrencisi Ahmet Coşkun’un cenazesi, öz babası ve yakınları tarafından alındı. Ahmet Coşkun'un, su kuyusuna henüz hayattayken atıldığı ve kafatasında çatlak, beyninde de kanama oluştuğu ortaya çıktı.

Otopsiden korkunç gerçek çıktı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

İzmir'in Menemen ilçesinde 15 yaşındaki lise öğrencisi Ahmet Coşkun, bir hafta önce üvey babası Müştak M. tarafından öldürülmüş ve cenazesi kuyuya atılmıştı. Emniyetteki sorgusunun ardından cinayeti işlediğini itiraf eden üvey baba, Ahmet’i attığı su kuyusunda ekiplere göstermişti. Ekipler cenazeyi alarak İzmir Adli Tıp Kurumuna otopsi yapılması için göndermişti. İki gün boyunca süren otopsi işlemlerinin ardından, cenaze bugün yakınlarına ve küçük Ahmet’in öz babası Mustafa Ali Coşkun’a teslim edildi. Cenazenin ikindi namazını müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Manisa’da toprağa verileceği öğrenildi.

KUYUYA ATILDIĞINDA BAYGINMIŞ

Bu arada, talihsiz liselinin ölümüyle ilgili yeni bir ayrıntı ortaya çıktı. Buna göre, başına sopayla vurulduktan sonra kendinden geçen Ahmet Coşkun'un, su kuyusuna henüz hayattayken atıldığı ve kafatasında çatlak, beyninde de kanama oluştuğu ortaya çıktı.

Etiketler