Tarih : 07.05.2021 - 12:35 Yorum : 0

Son Dakika...MSB açıkladı! Öldürülen terörist sayısı 72 oldu

Son Dakika haberi...MSB:"Irak kuzeyindeki Pençe-Şimşek ve Pençe-Yıldırım operasyonları ile terör inlerine girmeye devam ediyoruz. Kahraman Komandolarımız bölgede tespit edilen 2 PKK’lı teröristi daha etkisiz hâle getirdi. Böylece etkisiz hâle getirilen terörist sayısı 72 oldu."

Son Dakika...MSB açıkladı! Öldürülen terörist sayısı 72 oldu

 MSB'den duyuru yayınlandı: Öldürülen terörist sayısı 72 oldu. Bakanlığın Twitter adresinden yapılan açıklamada, Irak kuzeyindeki Pençe-Şimşek ve Pençe-Yıldırım operasyonları ile "terör inlerine" girilmeye devam edildiği belirtildi. Açıklamada, komandoların bölgede tespit edilen 2 PKK'lı teröristi daha etkisiz hale getirdiği, böylece etkisiz hale getirilen terörist sayısının 72 olduğu kaydedildi.

MSB, personel atlatma görevinden nefes kesici anları paylaştı MSB, personel atlatma görevinden nefes kesici anları paylaştı 12'nci Hava Ulaştırma Ana Üs Komutanlığı ile 1'inci Komando Tugayı Hava İndirme ve Komando Eğitim Tabur Komutanlığının havadan personel atlatma görevi icra etti. Milli Savunma Bakanlığı tarafından paylaşılan görev icra anı, adeta nefesleri kesti.

MSB: Türkiye'ye girmeye çalışan 6 kişi yakalandı MSB: Türkiye'ye girmeye çalışan 6 kişi yakalandı Şüphelilerden biri hakkında terör örgütü DEAŞ propagandası yapma suçundan arama kaydı bulunduğu tespit edildi.

Etiketler : msb son dakika
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber