Tarih : 23.07.2021 - 12:08 Yorum : 0

Tıp fakültesi öğrencisi Onur Alp Eker'in ölümünde ilk detaylar

Kaçan kurbanlığın peşinden gittikten sonra bir daha haber alınamayan ve dün akşam saatlerinde cansız bedeni bulunan tıp öğrencisi Onur Alp Eker'in ölüm nedeni Adli Tıp'ta yapılan otopsisi ile belli olacak. Ailenin kurumun önündeki acı bekleyişi sürüyor. İlk bulgulara göre Eker'in bedeninde darp izine rastlanmadı. Cep telefonu da yanında.

Tıp fakültesi öğrencisi Onur Alp Eker'in ölümünde ilk detaylar

Ankara'da Kurban Bayramı'nın ilk günü kaçan kurbanlığı bulmaya çalışırken kaybolan ve dün akşam cesedine ulaşılan 19 yaşındaki Onur Alp Eker'in otopsi işlemleri tamamlandı.

Pursaklar ilçesi Sirkeli Mahallesi Çalseki mevkisinde dün akşam bulunan tıp fakültesi öğrencisi Eker'in cesedi, ilk incelemenin ardından kesin ölüm nedeninin belirlenmesi amacıyla Adli Tıp Kurumu Ankara Grup Başkanlığına getirildi.

Onur gözyaşlarıyla uğurlandı Onur gözyaşlarıyla uğurlandı Başkentte Kurban Bayramı'nın ilk günü kaçan kurbanlığı bulmaya çalışırken kaybolan ve dün akşam ölü bulunan 19 yaşındaki Onur Alp Eker'in cenazesi toprağa verildi.

VÜCUDUNDA DARP İZİ YOK

Eker'in cenazesi, otopsinin ardından Karşıyaka Mezarlığı'nda toprağa verilecek. Polis ekiplerinin Eker'in ölümüyle ilgili soruşturması devam ediyor.

Bu arada, ailenin Adli Tıp Kurumu önündeki bekleyişi sürüyor. Onur Alp Eker'in cesedine ulaşıldığında, üstündeki kıyafetlerine zarar gelmediği, vücuduna herhangi bir darp izine rastlanmadığı, cep telefonunun da yanında olduğu öğrenildi.

Acılı aile, Adli Tıp Kurumu önünde, otopsinin bitmesini bekledi.

Etiketler : Onur Alp Eker Ankara
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber