2022-07-03 15:00:20 | Son Güncelleme : 2022-07-03 15:07:45

Tıp merkezinde feci ölüm! Oksijen tüpü bomba gibi patladı

İstanbul Esenyurt’ta bir işçi klima bakımı için geldiği tıp merkezinde bakım yaptığı sırada gaz patlaması sonucu hayatını kaybetti. Patlamadan dolayı büyük korku ve paniğin yaşandığı hastanede 1 kişi de yaralandı.

Tıp merkezinde feci ölüm! Oksijen tüpü bomba gibi patladı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

İstanbul Esenyurt’ta bir tıp merkezinde klima bakımı yapıldığı sırada klima gazının patlaması sonucu bir kişi hayatını kaybetti.

Olay, saat 10.00 sıralarında Esenyurt Mehterçeşme Mahallesi’nde bulunan bir tıp merkezinde meydana geldi. Klimanın rutin bakımı sırasında klima gazı patladı. Hastanede büyük panik yaşanırken, ihbar üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Olayda klimanın bakımını yapan 53 yaşındaki Aydın Adıyaman hayatını kaybederken, 1 kişi de yaralandı. Tıp merkezinde maddi zarar meydana geldi.

"BOMBA GİBİ BİR SES GELDİ"

Olay anını anlatan bir vatandaş, "Biz dükkanda çalışıyorduk. O sırada çok ciddi bir patlama sesi geldi. Herhangi bir duman, yangın görünmüyordu. Herhalde tıp merkezinde bir şey sıkıştı, patladı. Bomba gibi bir ses geldi. Tabii sonrasında biz de olay yerine gittik. Muhtemelen bir tüp patladı. Tabii içeride olduğu için tam anlayamadık" dedi.