Tgrt Haber

BKM'den tuhaf hareketler: Tamer Karadağlı'ya yönelik yakışıksız gönderme tepki topladı

12 Ağustos 2023 21:13 - Güncelleme : 12 Ağustos 2023 21:34
Editör: Birkan Cantürk / Kaynak: TRT Haber

Tamer Karadağlı'nın Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü’ne atanması gündemdeki yerini koruyor. Gelişmelerden rahatsızlık duyan BKM'ye mensup bir kaç oyuncu, havlama taklidi yaparak Tamer Karadağlı ile dalga geçti. O görüntüleri gören Türk Halk Müziği sanatçısı Şükriye Tutkun tepki gösterdi.

Tamer Karadağlı, Resmi Gazete, Bkm

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayınlanan Resmi Gazete'de Tamer Karadağlı'nın Devlet Tiyatroları Genel Müdürü olarak atanması bazı meslektaşlarını rahatsız etti.

BKM'ye mensup bir kaç oyuncu Tamer Karadağlı'nın Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü’ne atanmasını protesto etmek için havlama taklidi yaptı.

Bir araya gelen dört BKM oyuncusu Tamer Karadağlı'nın rol aldığı Çocuklar Duymasın dizisindeki repliklerini canlandırarak "Tamer Karadağlı müdür olduktan sonra Devlet Tiyatroları provaları" notuyla Instagram hesaplarından yayınladı.

GÖNDERME BÜYÜK TEPKİ TOPLADI

Oyuncuların Karadağlı ile dalga geçtiği video, sosyal medyada tepkiye yol açtı.

Görüntülere kayıtsız kalmayan Türk Halk Müziği'nin usta isimlerinden Şükriye Tutkun, "Gerçekten hiç hoş değil çok çirkin izlemeye dayanamadım, utandım. Meslektaşlarına bu saygısızlığı yapanlardan ne beklenir? Ne kadar basitleşmişiz, hiç üşenmeden kurgulayıp itibarsızlaştırmaya çalışmalarına inanamıyorum. İnadına herkes daha da çok seviyor Karadağlı’yı" diyerek tepki gösterdi.

Etiketler
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Yusuf 9 Eylül 2023 00:08

Tamer karadağlı yerli ve Milli profesyonel bir sanatçımızdır, Meyve veren ağaç taşlanır .

Ahmet14 Ağustos 2023 07:15

Sıfatlarını belli etmişler ....ürür kervan yürür.

Ali13 Ağustos 2023 23:00

Herkes kendi cinsinintaklit eder bırakın havlasınlar hoşt dersin olur biter

Ramazan 13 Ağustos 2023 17:52

Havlayan köpek ısırmaz derler anca boş ses yapar bunlar gibi

107113 Ağustos 2023 13:04

Tiplerinden nasıl bir şey oldukları belli bunları hiç takmamak lazım gereksizler

Sona Git