2022-05-31 15:51:39 | Son Güncelleme : 2022-05-31 15:57:55

Bursa Bülbülü filmi ne zaman vizyona girecek? Bursa Bülbülü filminin konusu nedir, oyuncuları kimler?

Ata Demirer'in yeni filmi Bursa Bülbül'ün ne zaman yayınlanacağı ve oyuncularının kimler olduğu merak konusu oldu. Ata Demirer hayranlarının heyecanla beklediği filme dair "Bursa Bülbülü filmi ne zaman yayınlanacak? Bursa Bülbülü filminin konusu nedir, oyuncuları kimler?" soruları gündemdeki yerini aldı. İşte filme dair tüm merak edilenler…

Bursa Bülbülü filmi ne zaman vizyona girecek? Bursa Bülbülü filminin konusu nedir, oyuncuları kimler?
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Ünlü komedyen Ata Demirer’in yeni filmi Bursa Bülbülü’nün çekimleri için set hazırlıkları tamamlandı. Çekimlerine başlanan filmden ilk görüntüler gelirken "Bursa Bülbülü filmi ne zaman yayınlanacak? Bursa Bülbülü filminin konusu nedir, oyuncuları kimler?" sorusu merak konusu oldu.

BURSA BÜLBÜLÜ NE ZAMAN VİZYONA GİRECEK?

Ata Demirer’in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla hayranlarını heyecanlandırırken filmle ilgili dikkat çeken kareler gelemeye başladı. Ata Demirer’in filmde giydiği gömlek Şahan Gökbakar’ın recep İvedik tiplemesiyle özdeşleşen gömleğe benzetildi.

Bursa Bülbülü filminin hangi platformda yayınlanacağı henüz belli değil. Disney+ platformunda yayınlanacağı düşünülen Bursa Bülbülü filminin 14 Haziran'da başlayacağı iddia edildi. Eğer Bursa Bülbülü filmi iddia edildiği gibi Disney+ platformunda yayınlanırsa yaz bitmeden ekranlara gelecek.

BURSA BÜLBÜLÜ FİLMİNİN OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Bursa Bülbülü filminde yer alacak oyuncular şimdilik Tarık Pabupçuoğlu, Melek Baykal, Erkan Can, Özge Özacar, Erkan Can ve Cem Gelinoğlu olarak açıklandı.

BURSA BÜLBÜLÜ FİLMİ KONUSU NEDİR?

Eyvah Eyvah, Niyazigül Dört Nala, Olanlar Oldu ve Hedefim Sensin gibi filmleriyle sinemada adından söz ettiren Ata Demirer, yeni film projesi ile seyirciye merhaba demeye hazırlanıyor.  Ancak Bursa Bülbülü filminin konusu henüz bilinmiyor.