22˚
İstanbul
22˚
hafif yağmur
Nem %49
Rüzgar 5.02 /s
Pazartesi
21˚/16˚
Salı
23˚/15˚
Çarşamba
24˚/16˚
Perşembe
25˚/18˚
22 Mayıs 2022 Pazar
2022-01-19 14:01:08

"Yaratılan" dizisinin konusu nedir, oyuncuları kim, ne zaman yayınlanacak? Çağan Irmak'tan yeni bir Netflix dizisi...

"Yaratılan" dizisinin konusu, oyuncuları ve yayın tarihi birçok kişi tarafından araştırılmaya başladı. Çağan Irmak imzası taşıyan Yaratılan'ın oyuncu kadrosuna dahil olan başarılı oyuncuların kim olduğu ise sorgulanmaya devam ediyor. Güçlü kadrosu ve senaryosu ile dikkatleri üzerine çeken Netflix'in yeni dizisi "Yaratılan" hakkında merak edilenler, son gelişmeler haberimizde...

"Yaratılan" dizisinin konusu nedir, oyuncuları kim, ne zaman yayınlanacak? Çağan Irmak'tan yeni bir Netflix dizisi...
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Oyuncu kadrosunda Bülent Şakrak, Devrim Yakut, Erkan Kolçak Köstendil, Taner Ölmez gibi başarılı isimlerin yer aldığı, Netflix'in Çağan Irmak imzalı yeni dizisi "Yaratılan", dikkatleri üzerine çekmeye başladı! Çekimleri Bursa ve İstanbul'da gerçekleştirilecek "Yaratılan" dizisinin konusu, oyuncuları ve ne zaman yayınlanacağı merak edilenler arasında yerini aldı. Asmalı Konak, Babam ve Oğlum, Issız Adam, Çemberimde Gül Oya, Unutursam Fısılda, Dedemin insanları gibi başarılı birçok projeye imza atan başarılı yönetmen Çağan Irmak, Netlix'e yeni bir soluk getirecek dizisi ile izleyiciyi buluşturacak. İşte, detaylar...

YARATILAN DİZİSİNİN KONUSU NEDİR

Netflix'te yayınlanacak olan ve O3 Medya'nın yapımcılığı üstlendiği Yaratılan dizisinin konusu merak edilenler arasında yerini aldı. Sekiz bölüm için ilk anlaşmayı tamamlayan Çağan Irmak'ın yeni dizisinin konusu henüz açıklanmadı fakat yapılacak son açıklamalar ile birlikte dizinin konusu ve detayları haberimizde yer alacak.

YARATILAN DİZİSİ OYUNCULARI | YARATILAN DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Yaratılan dizisinin oyuncuları araştırılmaya devam ediyor. Netflix'te yayınlacak "Yaratılan" dizisinin kadrosunda yer alacak oyuncuların tamamı henüz belli olmamakla beraber, anlaşmaya varılan ilk isimler belli oldu. İşte, dizinin kadrosuna dahil olan oyuncular:

  • Bülent Şakrak

  • Devrim Yakut

  • Erkan Kolçak Köstendil

  • Taner Ölmez 

Dizinin kadrosu belli olduktan sonra haberimiz güncellenmeye devam edecek...

YARATILAN DİZİSİ NE ZAMAN ÇIKACAK? YARATILAN DİZİSİNİN YAYIN TARİHİ

Yaratılan dizisinin yayın tarihi Netflix kullacıları tarafından araştırılmaya başladı. Sekiz bölüm olarak yayınlanacak dizinin senaryosunu ve yönetmenliğini üstlenen Çağan Irmak'tan ve Netflix'ten dizinin yayın tarihi için net bir açıklama gelmedi. Dizinin çekimlerinin Bursa ve İstabul'da yapılacağı bilgisi paylaşılırken; dizinin çekimleri tamamlanmasının ardından dizinin ne zaman yayınlanacağı haberimizde yer alacak. 

ÇAĞAN IRMAK KİMDİR?

4 Nisan 1970 tarihinde İzmir'de dünyaya gelen Çağan Irmak, 2022 yılı itibari ile 52 yaşındadır. Çocukluğu Seferihisar'da geçen Irmak, eğitmini Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, TV ve Sinema bölümümde tamamlamıştır. 

"Asmalı Konak" dizisi ile adını tüm Türkiye'ye duyuran Irmak, Çemberimde Gül Oya dizisi ile adından bahsettirmeye devam etmiş ve onlarca filmin senaristliğini, yönetmenliğini üstlenmiştir. Başarılı projeleri ile Türk Sinemasına ve dizilerine ilham kaynağı olmaya devam etmektedir. 

Etiketler