15˚
İstanbul
15˚
hafif yağmur
Nem %62
Rüzgar 7.10 /s
Cuma
20˚/12˚
Cumartesi
23˚/13˚
Pazar
23˚/16˚
Pazartesi
21˚/16˚
19 Mayıs 2022 Perşembe
2021-12-28 13:16:01

Baba dizisinin başrolü Tolga Sarıtaş’ın yeni partneri belli oldu

Tolga Sarıtaş’ın yeni dizisi geliyor. Çekimlerinin son sürat devam ettiği ‘Baba’ dizisinin başrol oyuncusu olan Tolga Sarıtaş’ın dizideki partneri belli oldu.

Baba dizisinin başrolü Tolga Sarıtaş’ın yeni partneri belli oldu
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Çağrı Bayrak'ın yönetmenliğini yaptığı dizi Show TV ekranlarında kısa bir süre sonra yerini alacak. Tolga Sarıtaş’ın yeni dizisi Baba, merakla beklenirken ünlü oyuncunun partnerinin kim olacağı da merak konusuydu. 

TOLGA SARITAŞIN PARTNERİ KİM?

Merakla beklenen dizinin kadrosuna katılan oyuncular yavaş yavaş belli olurken Tolga Sarıtaş'ın partnerinin de kim olacağı belli oldu. Son olarak Ada Masalı dizisiyle adından söz ettiren Beril Pozam, Tolga Sarıtaş’ın partneri olarak Baba dizisinin kadrosuna katıldı.

Dizinin başrollerinde ‘Emin Saruhanlı’ rolüyle Haluk Bilginer ve ‘Kadir Saruhanlı’ rolüyle Tolga Sarıtaş yer alıyor. Dizi, birbirinden kopan Saruhanlı ailesinin uçak kazası sonrası değişen hayatını konu alıyor.

BERİL POZAM KİMDİR?

1995 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Özel Ahmet Şimsek Koleji’nin ardından, Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu. Daha önce Afilli Aşk dizisinde yer alan Beril Pozam tiyatro oyunculuğu da yaptı. Ayrıca birçok tiyatro oyununda sahne teknisyeni, oyuncu, asistan ve çevirmen olarak da görev aldı.

Etiketler