20˚
İstanbul
20˚
açık
Nem %40
Rüzgar 6.36 /s
Cumartesi
22˚/13˚
Pazar
24˚/16˚
Pazartesi
22˚/16˚
Salı
22˚/14˚
20 Mayıs 2022 Cuma
2021-12-25 12:44:58

Danilo şefin eski eşi Tuğçe Demirbilek'ten olay paylaşım! Ayrılığın yükü ağır geldi

Masterchef Türkiye programı ile gönüllere taht kuran Danilo şef, eşi Tuğçe Demirbilek'ten tek celsede boşandı. Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen davanın ardından Tuğçe Demribilek, sosyal medya paylaşımıyla gündeme geldi. Takipçileri ise bu paylaşımın üstüne Demirbilek'e 'Ayrılığın Yükü Ağır' yorumları yağdırdı.

Danilo şefin eski eşi Tuğçe Demirbilek'ten olay paylaşım! Ayrılığın yükü ağır geldi
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Masterchef Türkiye programının en sevilen şeflerinden olan İtalyan asıllı Danilo Zanna, Türkiye'de hayatını birleştirdiği 9 yıllık eşi Tuğçe Demirbilek ile evliliğini geçtiğimiz günlerde sonlandırdı. Zeno Zanna isimli çocuklarının velayeti için ortak karar çıkarken çiftin tek celsede boşanması hayranlarını üzdü. Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen Tuğçe Demirbilek'in eski bir paylaşımını yeniden paylaşması, takipçilerinin dikkatinden kaçmadı.

2012 yılında hayatlarını birleştiren çiftin çocukları 2013 yılında dünyaya geldi.

"ÜZÜLDÜM, HER ŞEY YOLUNDA"

9 yıl evli kalan çift, fikir ayrılıkları nedeniyle boşandıklarını açıklamalarının ardından bu süreçte, çift hakkında çeşitli söylentiler de ortaya atıldı. Duruşma çıkışında basın mensuplarının sorusu üzerine Danilo Zanna, "Üzüldüm. Her şey yolunda" dedi. Zanna'ın avukatı Altın Mimir ise "Tanıkların müşterek çocukları var, anlaşmalı olarak boşandılar. Dostlukları arkadaşlıkları devam edecek, oğulları için her zaman bir arada olacaklar" dedi.

İtalyan şef tarafından açılan boşanma davasının yaklaşık 20 dakika süren duruşması sonucunda taraflar tek celsede anlaşmalı olarak boşandı.

İMALI PAYLAŞIMI DANİLO'YA MI?

Aldatma iddialarının ardından boşanma süreci boyunca sessiz kalmayı tercih eden Danilo Zanna ve Tuğçe Demirbilek ikilisinin sosyal medya paylaşımları sık sık gündeme geliyor. Tuğçe Demirbilek’in yıllar önce paylaştığı bir şiiri yeniden sosyal medya hesabından paylaşması, takipçilerinin aklına "Bu sözler acaba Danilo Zanna’ya mı?" sorusunu getirdi.

Etiketler