2021-11-12 19:21:42

Melisa Ural babası Hakan Ural'ı paylaştı: Taburcu oldu

Oyuncu ve sunucu Hakan Ural koronavirüse yakalanmıştı. Tedbir amaçlı hastaneye kaldırılan Ural'ın, yoğun bakımda olduğu ve sağlık durumunun kötü olduğuna dair gerçek dışı haberler paylaşılmıştı. Taburcu olan Ural, iyi haberi dün kendi sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Bugün de kızı Melisa Ural sosyal medyadan babasının fotoğrafını 'nazar boncuğu' emojisiyle paylaştı.

Melisa Ural babası Hakan Ural'ı paylaştı: Taburcu oldu
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Ünlü oyuncu Hakan Ural, ağır bir soğuk algınlığı geçirdiği haberini sevenleriyle paylaşmıştı. Ancak sağlık durumu giderek ağırlaşan Ural'ın yapılan PCR testinde koronavirüse yakalandığı belirlendi. Tedbir amaçlı hastaneye kaldırılan oyuncu, tedavisinin ardından taburcu oldu.

TABURCU OLDUĞUNU DUYURDU

Hakan Ural sosyal medyadan yaptığı açıklamada, "Arkadaşlar an itibari ile hastaneden evime taburcu oldum. Hamdolsun her şey yolunda. Birkaç gün evde istirahat ettikten sonra inşallah beraberiz. İyi dileklerde bulunan, bulunmayan herkese çok teşekkürler." dedi.

KIZINDAN NAZAR BONCUKLU PAYLAŞIM

Ünlü oyuncunun kızı Melisa Ural da sosyal medya hesabından babasının fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafta yüzünün güldüğü görülen oyuncunun, sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Melisa Ural paylaşımında 'nazar boncuğu' emojisi kullandı.

'YOĞUN BAKIMA KALDIRDI' İDDİASI

Hakan Ural'ın hastanede tedavi gördüğü sırada yoğun bakıma kaldırıldığı ve sağlık durumunun kötüleştiği öne sürülmüştü. Ural sunuculuğunu yaptığı 'Neler Oluyor Hayatta' programındaki partneri Nur Tuğba Namlı iddiaları sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla yalanlamıştı.

Namlı'nın paylaşımı şu şekildeydi:

Merak ettiğinizi biliyorum. Açıklama beklediğinizi de biliyorum. Her gün güncelliyoruz. Hakan'ın sağlık durumu ile ilgili merak edilecek hiçbir şey yok. Daha önce yinelediğim gibi diğer haberlere lütfen itibar etmeyin. Sağlık durumu gayet iyi.

Sadece tedavi ve tedbir amaçlı hastanede. Birkaç gün bizden uzak ama en kısa sürede bizlerle olacak. Maalesef böyle yalan yanlış Haberler dolaşıyor.

Her gün söylesek de her gün 'hayır böyle değil, şöyle' desek de yinelemek zorunda kalıyoruz maalesef.

Etiketler