2021-09-04 11:05:31

Sharon Stone'un hayatı kaybeden küçük yeğeni üç kişiye umut oldu

Dünyaca ünlü oyuncu Sharon Stone'un erkek kardeşi Patrick'in 11 aylık oğlu River William hayatını kaybetti. Çoklu organ yetmezliği nedeniyle vefat eden River'ın bağışlanan organları üç kişinin hayata tutunmasını sağladı.

Sharon Stone'un hayatı kaybeden küçük yeğeni üç kişiye umut oldu
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

63 yaşındaki dünyaca ünlü oyuncu Sharon Stone, üzücü bir dönemden geçiyor. Stone'un yeğeni ve aynı zamanda vaftiz oğlu olan River William, bir süredir çoklu organ yetmezliği ile mücadele ediyordu. Hastanede yoğun bakımda tedavi gören 11 aylık River William Stone, hayatını kaybetti.

ORGANLARI BAĞIŞLANDI

Sharon Stone'un erkek kardeşi Patrick Stone'un eşi Tasha Stone, önceki gün River'ın, üç farklı kişiye organ bağışıyla yeniden umut verdiğini duyurdu. Aynı paylaşım organ bağışı konusunda faaliyet gösteren bir kuruluşun sosyal medya sayfasından da yapıldı.

"KAHRAMAN OLDU"

11 aylık oğlunu kaybeden acılı anne, "Şimdi River bir kahraman oldu. Bir çoğumuzun kendimiz için asla umut edemeyeceği bir katkıyı ölümünden sonra yaptı ve bize kısacık hayatların bazen en anlamlısı olabileceğini kanıtladı" şeklinde konuştu.

"BİZİ BİRAZ OLSUN RAHATLATACAK"

Tasha Stone, "Tatlı oğlumuzu özlemeden geçecek tek bir günümüz, tek bir saatimiz, tek bir dakikamız hatta tek bir saniyemiz bile olmayacak ama onun organlarının birilerinde yaşadığını bilmek bizi biraz olsun rahatlatacak" dedi.

"SENİNLE GURUR DUYACAĞIZ"

Minik River'ı tekrar kollarına alabilecekleri günü bekleyeceklerini belirten Stone, mesajını, "O zamana kadar seninle gurur duyacağız kahramanımız..." ifadeleriyle bitirdi.

Etiketler