Tgrt Haber
28 Şubat 2024 08:44 - Güncelleme : 28 Şubat 2024 09:05

Ünlü oyuncunun evlat acısı: Gencecik yaşında kansere yenildi

ABD'li ünlü oyuncu Gary Sinise'in 33 yaşındaki oğlu kansere yenildi. Kordoma ile mücadele eden genç adamın 5 Ocak'ta yaşamını yitirdiği açıklandı.

Editör: Özge Sönmez / Kaynak: TGRT Haber
Ünlü oyuncunun evlat acısı: Gencecik yaşında kansere yenildi
ölüm,Gary Sinise

Forrest Gump, Apollo 13, Yeşil Yol gibi yapımlarda rol alan ünlü oyuncu Gary Sinise evlat acısı yaşadı. Sinise'nin oğlu genç yaşta kansere yenildi. 

Bir süredir nadir görülen bir kanser türü olan kordoma ile mücadele eden Sinise'in 5 Ocak'ta yaşamını yitirdiği açıklandı.  Gary Sinise Vakfı'nın resmi Instagram hesabından paylaşılan fotoğraflarda Sinise'in yaşam mücadelesini kaybettiği açıklandı.

Eşi Moira Harris'ten iki kız çocuğu daha olan Gary Sinise'in oğluyla müzik yaptığı ve bir albüm kayıtlarını ölmeden önce tamamladıkları duyuruldu.Ünlü oyuncunun evlat acısı: Gencecik yaşında kansere yenildi - 1. Resim

"KALBİMİZ KIRIK"

Gary Sinise Vakfı'nın internet sitesinde paylaşılan bir mesajda, "Böyle bir kayıp yaşayan her aile gibi bizim de kalbimiz kırık ve elimizden geldiğince idare etmeye çalışıyoruz" denildi. Vakfın mesajında, "Ebeveynler olarak bir çocuğu kaybetmek çok zor. Kalbim benzer bir kayıp yaşayan herkesle ve sevdiği birini kaybeden herkesle birlikte. Hepimiz bunu bir şekilde yaşadık. Yıllar boyunca şehit kahramanlarımızın pek çok ailesiyle tanıştım. Bu yürek parçalayıcı ve çok zor bir durum. Ailemizin kanserle mücadelesi 5 buçuk yıl sürdü ve zaman geçtikçe daha da zorlaştı. Onu kaybettiğimiz için kalbimiz acırken, Mac'in artık mücadele etmediğini bilmek bizi teselli ediyor ve bunu nasıl başardığından ilham alıyor ve duygulanıyoruz" ifadesi yer aldı.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...