• Piyasalar
 • down
  BIST 100
  93632
 • up
  USD
  5.8957
 • up
  EURO
  6.5015
 • down
  GBP
  7.499
 • down
  Altın
  281.205
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 12.05.2017 - 22:00 Yorum : 0

Cesur ve Güzel son bölüm izle burda | Cesur ve Güzel 26. bölüm izleme linki Star TV’de

Cesur ve Güzel son bölüm ve 26. yeni bölüm bu akşam izlenecek. Perşembe akşamlarının vazgeçilmez dizileri arasında yer alan Cesur ve Güzel son bölüm yine ekranlara kilitleyecek. Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünü paylaştığı fenomen dizinin son bölümünde, Cesur tarafından ihanetle suçlanan Sühan, sevdiği adamı kendinden uzaklaştırmak pahasına kalbinin sesini susturdu ve onun sorularını cevapsız bıraktı. Fakat Cesur bu işin peşini bırakmaya niyeti yoktur. Bu akşam ekrana gelecek olan Cesur ve Güzel 27. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz burada olacak. Tüm detaylar haberimizde mevcut.

Cesur ve Güzel son bölüm izle burda | Cesur ve Güzel 26. bölüm izleme linki Star TV’de

Cesur ve Güzel son bölüm izle. Cesur, Rıza’nın peşini bir an bile bırakmazken Rıza ise Sühan’ı köşeye sıkıştırmak için elindeki kozu kullanacak. Ancak Rıza, kendi oynadığı oyunun içine düşme tehlikesiyle karşı karşıya kalacak. Cesur, Sühan ve Rıza arasındaki gerilim doruk noktasına çıkacak. ‘Cesur ve Güzel’in yeni bölümünde Cesur, Sühan’ın sakladığı gerçekleri öğrenebilecek mi, Rıza, nasıl bir oyun oynayacak, Cesur’un elindeki Tahsin Korludağ’ın suçlu olduğunu kanıtlayan delil nedir gibi sorular cevap bulacak.

‘Cesur ve Güzel’in yeni bölümü 11 Mayıs Perşembe saat 20:00’da Star TV’de ekrana gelecek.Cesur ve Güzel 25. Bölümde Neler Oldu?

Cesur ve Güzel dizisinin son yayınlanan bölümünde Sühan gerçekleri öğrenmişti. Hem de bu gerçekler ona Rıza tarafından aktarılmıştı. Bu yüzden Sühan bir defa daha Cesur ve Tahsin Korludağ arasında bir tercih yapmak durumunda kalmıştı. Ancak onu bu büyük ikilemin ve karmaşanın içinde kurtaracak kişi yine sevdiği adam olan Cesur olacaktı.

Öte yandan Adalet ise aşkı için Rıza’nın kendisine yapmış olduğu tehditlere boyun eğiyordu. Fakat o hapiste iken almış olduğu haberler onu derinden sarsmaya yetmişti. Bundan sonra kendi hayatının kontrolünü kendi ellerinde tutmak istiyordu. Bu istek onu çok tehlikeli bir yolun içine atacaktı.

Cesur ve Güzel 26. Bölüm 2. Fragman

Korhan ile Tahsin Korludağ’ın girdiği savaş şiddetini biraz daha arttırarak devam ediyordu. Ancak bu savaştan en fazla darbeyi alan kişilerden bir tanesi Cahide olmuştu. Cahide de kendisine yapılan bu ihaneti birilerine ödetmeye karar vermişti. Hatta kendisine çoktan yeni bir kurban seçmişti.

Diğer taraftan Cesur’un aklında dolanan şüpheler de zaman içinde büyümeye başlamıştı. Annesinin öldürülmesi ile alakalı gerçekleri ortaya çıkarabilmek adına bir tuzak kurmuştu. Fakat bu tuzak yüzünden tekrar Sühan ile karşı karşıya gelmişlerdi.

CESUR VE GÜZEL OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR, ROLLERİ NEDİR?

Cesur Alemdar (Kıvanç Tatlıtuğ) Yakışıklı ve gizemli bir genç adam olan Cesur Alemdaroğlu, Korludağ’a geldiğinde kafasında babasının çalınan hayatını geri almak vardır. Cesareti ve kararlılığıyla Korludağ’da yıllardır süregelen düzenin değişeceğini ilan eder. İlk başlarda umursamaz, zengin bir çapkın gibi görünen Cesur’un hayatında aşktan ve paradan çok daha önemli şeyler olduğu zaman içinde anlaşılacaktır. Her hamlesini dikkatle ve bir savaşçı gibi planlayan Cesur’un, en büyük mücadelesi her şeye rağmen, söz geçiremediği kalbiyle olacaktır.

Cesur ve Güzel 26. Bölüm Fragman

Sühan Korludağ (Tuba Büyüküstün) Genç, başarılı ve güçlü bir kadın olan Sühan, babası Tahsin Korludağ’ın göz bebeğidir. Kendi yetiştirdiği çiçeklerden ürettiği ünlü bir parfüm markasının sahibidir. Damarına basılmadığı sürece sakin ve sevimli bir yapıda olan Sühan gerektiğinde dikenlerini çıkarmaktan çekinmez, ne de olsa o babasının kızıdır. Cesur’un hayatına girmesiyle, Sühan’ın dünyası alt üst olur. Bu gizemli adam ona varlığından haberdar olmadığı duyguları hissettirecek, Cesur’la birlikte geçmişin sırlarına doğru bir yolculuğa sürüklenirken güvendiği her şeyi sorgulayacaktır.

Tahsin Korludağ (Tamer Levent) Korludağ Kasabası’nın en büyük toprak sahibi, ve kurucusudur. Ailesini büyütmek kök salmak tutkusunun en büyük sebebi köksüz olmasıdır. İstanbul’un hemen kenarında vaktiyle türlü şekilllerde sahip olduğu arazilerle kendine bir imparatorluk kurmuştur. Birdenbire hayatlarına giren Cesur Alemdaroğlu ile kısa sürede bir güç savaşı içine girer. Cesur’a ne kadar öfkelense de onun mertliğinden, zekasından ve dik duruşundan etkilenir.

Mihriban (Devrim Yakut) Korludağ’da yaşayan Mihriban Aydınbaş güçlü bir kadındır. Tahsin Korludağ yıllar önce Mihriban’ı nikah masasında gelinliğiyle bırakmış, ve Sühan’ın annesiyle evlenmeyi seçmiştir.. Bu hikaye aralarında yıllar içinde giderek daha kemikleşen bir düğüme dönüşmüştür.. Mihriban Tahsin Korludağa inat, yeni bir hayat kurar, ve Tahsinle zaman içinde ortak olur.. ancak aralarındaki soğuk savaş sürmektedir. Cesur kasabaya geldiğinde Mihriban Tahsin Korludağ’a karşı yanında bir müttefik bulduğunun farkındadır. Cesurla birlikte attığı her adım, yıllardır özlemini duyduğu zafere bir adım daha yaklaşmasına neden olacaktır.

Korhan Korludağ (Erkan Avcı) Korhan, sakin ılımlı sevecen yapısıyla babası gibi olamayacağını çok önceden anlamış, ve babasına teslim olmuş, O’nun gölgesinde yaşayan bir adamdır. Tahsin Korludağ’ın hayalindeki erkek evlat olmadığının da çok farkındadır.. Karısı Cahide’nin kanatları altında, onun itmesiyle Korludağ’daki hayatına motive olan, Korhan’ın ailedeki yeri, Cahide’nin hamile olduğunu öğrendiği gün değişir. Babasının bir anda gözbebeği olur.

Banu (Gözde Türkpençe) Banu, Cesur’un avukat olan kız arkadaşıdır. Cesur’un sırrını bilir. İntikamını almasında en büyük hedef ortağıdır. Okul yıllarında Cesur’la aşk yaşarlar. Büyüdükçe herkes kendi hayatına doğru ilerler. Ama ortak sırları Banu’yu Cesur’a yakınlaştırır. Zaman içinde Cesur’un Sühan’a duyduğu yakınlığı kıskanan Banu, Cesur’u çok şaşırtacaktır.

Rıza (Yiğit Özşener) ‘Kaybedenler Kulübü’ filminde Nejat İşler’le başrolü paylaştıktan sonra daha geniş kitlelerce tanınan oyuncu Yiğit Özşener, ‘Cesur ve Güzel’in oyuncu kadrosuna katıldı. Üç yıldır ekranlardan uzak olan Özşener, dizide Nihan Büyükağaç’ın canlandırdığı Adalet karakterinin yaklaşık 30 senedir hapiste yatan gizemli ağabeyi ‘Rıza’ karakterini canlandıracak. Dizinin şimdiye kadar yayınlanan bölümlerinde Rıza’nın yüzünü görmeden hikayesine tanık olan seyirciler, gizemli karakterin kimliğini 15. bölümde öğrenecek. Hapishaneden nakli sırasında firar eden Rıza, yeni bölümde Korludağ Kasabası’nın, özellikle Tahsin (Tamer Levent) ve Adalet’in korkulu rüyası olacak.

 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber