• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  94896
 • down
  USD
  5.7668
 • down
  EURO
  6.411
 • down
  GBP
  7.4277
 • down
  Altın
  276.608
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 28.10.2018 - 09:43 Yorum : 0

EGE'NİN HAMSİSİ İzle - Ege'nin Hamsisi 15.Bölüm 2.Fragmanı İZLE | EGE'NİN HAMSİSİ Yeni Bölümde Neler Olacak?

Ege'nin Hamsisi 15. yeni bölüm 2. fragmanı izle burada. Ege'nin Hamsisi yeni bölümde neler yaşanacak? Ege’nin Hamsisi 15. bölümde Deniz, Zeynep ile evlenme yolunda. İşte merakla beklenen Ege'nin Hamsisi 15. bölüm 2. fragmanı ve yeni bölüm detayları...

EGE'NİN HAMSİSİ İzle - Ege'nin Hamsisi 15.Bölüm 2.Fragmanı İZLE | EGE'NİN HAMSİSİ Yeni Bölümde Neler Olacak?

Ege'nin Hamsisi 15. yeni bölüm 2. fragmanı izle burada. Ege'nin Hamsisi yeni bölümde neler yaşanacak? Ege’nin Hamsisi 15. bölümde Deniz, Zeynep ile evlenme yolunda. Ekranların sevilen, eğlence dolu dizisinde Deniz Zeynep aşkı konuşulurken, yeni bölümde bir aşk daha doğuyor. İşte merakla beklenen Ege'nin Hamsisi 15. bölüm 2. fragmanı ve yeni bölüm detayları...

EGE'NİN HAMSİSİ 15. BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

“Şevket’in muhlama dükkanında çıkan yangına gözü kapalı dalıp, Fikret’in dükkanda mahsur kalan ördeklerini kurtaran Deniz, yaralanıp hastaneye kaldırılır.

Bu olayla Karadenizli ailenin sevgisini kazanan ve hem Şevket’in hem de Fikret halanın gözüne giren Deniz, Zeynep’le evlenme yolunda büyük bir aşama kaydetmiş olur.

Fikret’in eski nişanlısı Nuri, Alman nişanlısı Erica’yı Rize’ye götürürse, köydeki anne ve babasının onu istemeyeceklerini çok iyi bildiği için bir plan yapar. Sahildeki çay bahçesinin sahipleri Sevim ve Eşref’e, otelin mutfak işlerini onlara ihale etme karşılığında, birkaç günlüğüne “Rize’den gelen anne ve babası rolünü” oynamalarını teklif eder. Yeni bir gelir kapısına ihtiyaçları olan Sevim ve Eşref, mecburen bu teklifi kabul ederler. Onlar artık hem kıyafetleri hem de konuşma tarzlarıyla tam bir Karadenizlidir.

Bu arada Deniz, müstakbel kayınpederinin gözüne girebilmek için, onun eski balıkçı takasının motorunu tamir eder. Şevket, Deniz’in çok zeki ve akıllı bir mühendis olduğunu görünce, o’na daha da yakınlık duyar. İkili, kaptan ve miçosu olarak, takayla denize açılırlar. Bu gezi müstakbel damat ve kayınpeder arasındaki dostluğu daha da pekiştirir.

Yangın yüzünden dükkanındaki elektrikler kesilen bütün işleri kalan Şevket’e yardım elini uzatan Melahat, ona mutfağını ortak kullanmayı teklif eder. Bu teklife çok sevinen Şevket, malzemelerini alıp, Melahat’ın Egeli mutfağına misafir olur. Biri Egeli, diğeri Rizeli, iki yemek ustası, yan yana çalışırlarken, aralarında yeni kıvılcımlar çakar.

Sevdiği kızı yıllar önce kaybettiği babasıyla tanıştırmak isteyen Deniz, onunla birlikte tekneyle denize açılır… Bu duygusal gezinin finalinde genç aşıkları büyük bir sürpriz beklemektedir…”

Karadeniz Usulü Aşık Atışması

Son zamanlarda üst üste yaşanan olaylar Şevket ve Melahat arasındaki gerginliği doruğa çıkarır... Kahramanlarımız, kavga etmek yerine eski bir Anadolu geleneğini Karadeniz’e uyarlayarak karşılıklı aşık atışması yaparlar... Kemençe eşliğindeki Karadeniz usulü aşık atışmasına aile bireyleri de eşlik eder, renkli görüntüler yaşanır...

Mahalleyi Gözyaşlarına Boğan Yangın!

Mahallede kimliği belirsiz kişilerce çıkarılan bir yangın, Seferihisar-Sığacık futbol karşılaşmasında eğlenceli saatler geçiren mahalleliyi gözyaşlarına boğar... Yangın söndürülebilecek mi? Zaman zaman yaşadıkları küskünlükleri başlarına gelen acı olaylarda unutarak kenetlenen, birlik ve dayanışmanın en güzel örneğini sergileyen kasaba halkı bu korkunç geceyi atlatabilecek mi?

Egenin Hamsisi konusu

Bölgelerinin muhteşem lezzetlerini sunan Karadenizli ve Egeli iki restoran sahibinin çevresinde gelişen komik, duygusal, eğlenceli olaylarla, iki farklı bölge kültürünün naif karşılaşmasının anlatılıyor. “Ege'nin Hamsisi” dizisinin çekimlerinin Karadeniz etabı, Rize'nin Çamlıhemşin, Fındıklı ve Güneysu ilçelerinde yapıldı. Dizinin Ege çekimleri ise bölgenin incisi İzmir Seferihisar'a bağlı Sığacık'ta gerçekleştiriliyor.

Egenin Hamsisi oyuncu kadrosu

Melahat Çınar  (İclal Aydın)

Nam-ı diğer Meloş… Tam bir Ege kadını…  Enginar Kalbi'nin sahibi… Deniz ve Derya'nın annesi… Çok sevecen ama tersi fena…

Şevket Gerginoğlu  (Uğur Çavuşoğlu)
Doğma büyüme Karadeniz'li… Zeynep ve Ömer'in babası. Usta bir aşçıdır. Çabuk sinirlenip çabuk sakinleşen bir adam. Ege kasabasına bomba gibi düşer.

Deniz çınar (Uraz Kaygılaroğlu)
Ege delikanlısı. Dürüst ve Mert… Hani derler ya kalıbının adamı… Hayatı kasabaya taşınan aile ile alt üst olur.

Zeynep Gerginoğlu (Bestemsu Özdemir)
Şevket'in mimar kızı, Ömer'in ablası. Tam bir laz kızı. O da babası gibi inatçı…   Aşkı hiç tahmin etmediği küçük bir Ege kasbasında bulur.

Fikret Gerginoğlu  (Asuman Dabak)
Şevket'in ablası, Zeynep ve Ömer'in halası. Huysuz, aksi, lafını sakınmayan bir Karadeniz kadını. Kendini aileye adamış. En sevdiği şey, adını kendisini terk eden nişanlısı Nuri'den intikam olarak koyduğu kazıdır.

 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber