2022-05-11 17:08:42 | Son Güncelleme : 2022-05-11 17:30:05

Peş peşe final kararı: Bir Zamanlar Çukurova ve Adı Sevgi ekranlara veda ediyor

ATV ekranlarında yayınlanan Adı Sevgi ile Bir Zamanlar Çukurova dizisinin reyting sonuçları bir türlü bekleneni veremedi. Beklenmedik sonuçların ardından Tims&B Productions imzasıyla 4 sezondur yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova ile yönetmenlik koltuğunda Sadullah Celen’in oturduğu Adı Sevgi dizilerinin yayın hayatı sayılı günler sonra sona erecek.

Peş peşe final kararı: Bir Zamanlar Çukurova ve Adı Sevgi ekranlara veda ediyor
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Her geçen gün reytingleri istenildiği gibi gitmeyen fakat bir çok izleyicinin beğenerek izlediği diziler aldıkları final kararıyla sevenlerini üzüyor. Ekranlara veda edecek listesine iki yeni dizi daha eklendi. ATV’de yayınlanan 2 dizi ekranlara veda edecek.

ADI SEVGİ DİZİSİ 22 MAYIS'TA EKRANLARA VEDA EDECEK

Yapımcılığını Ata Türkoğlu’nun sahibi olduğu Koliba Film’in üstlendiği ve 13 Mart 2022 tarihinden beri yayın hayatını sürdüren Adı Sevgi dizisi için kritik karar resmen verildi.

Murat Can Tura ile Filiz Alpgezmen’in senaryosunu kaleme aldığı, aksiyon, gerilim ve dram türündeki Adı Sevgi dizisi reytinglerde umduğunu bulamadığı için 22 Mayıs Pazar tarihinde yayından kaldırılacak.

ADI SEVGİ DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Asla yalnız yürümeyeceksin' sloganı ile yola çıkan 'Adı Sevgi', öğrencileri için her şeyi göze alan genç bir öğretmenin, kararlılıkla, sevgiyle ve fedakarlıkla öğrencilerde, ailelerde ve bütün kasabada yarattığı değişimi anlatıyor.

Sevgi her şeyin ilacıdır!

Gerçek yaşamda örneklerine sıkça rastladığımız toplumsal sorunlara vurgu yapacak olan Adı Sevgi, etkileyici hikayesiyle büyük beğeni toplayacak ve kısa sürede izleyicilerin gözdesi olacak.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA'DAN ÜZEN FİNAL KARARI

Başrollerini İbrahim Çelikkol, Furkan Palalı, Hülya Darcan ve Hilal Altınbilek’in paylaştığı, Murat Saraçoğlu ile Evren Karabıyık Günaydın’ın yönetmenliği eşliğinde çekimleri Adana’da gerçekleştirilen Bir Zamanlar Çukurova’nın da ekran ömrü noktalanacak.

Şimdiye kadar 135 bölüm yayınlanan, senaryosunu ise Selena Çağlayan, Atilla Özel, Yıldız Tunç ve Ayça Üzüm’ün yazdığı Bir Zamanlar Çukurova’nın sezon sonunda unutulmayacak bir final bölümüyle ekranlara veda edeceği öğrenildi.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA KONUSU

Bir Zamanlar Çukurova, aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurova'da ihtiras ve zorbalık sınavlarından geçen bir aşkın hikayesini konu alıyor. Dizide 1970'li yıllarda, İstanbul'da evlenmeye hazırlanan iki gencin başına hiç hesaba katmadıkları bir olay gelir. Kader bu çifti, Adana'da Çukurova'nın uçsuz bucaksız coğrafyasına bırakıverir. 

OYUNCULAR

Bir Zamanlar Çukurova’da İbrahim Çelikkol, Furkan Palalı, Hilal Altınbilek, Hande Soral, Hülya Darcan, Bülent Polat, Serpil Tamur, Sibel Taşçıoğlu, Aras Şenol, Polen Emre ve Erkan Bektaş ve Altan Gördüm gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Etiketler