Tarih : 09.09.2021 - 17:27 Yorum : 0

The Matrix Resurrections fragmanı: Matrix 4 filmi ne zaman vizyona girecek?

Tüm dünyada heyecanla beklenen Resurrections filmine ait ilk tanıtım yayınlandı. Bilim kurgu serisi Matrix'in dördüncü filmi olan The Matrix: Resurrections için fragman tarihi de verildi. Matrix 4 filmi için tanıtım yayınlanması ‘’The Matrix: Resurrections fragmanı yayınlandı mı? Matrix 4 ne zaman vizyona girecek?’’ sorularının gündeme gelmesine neden oldu.

The Matrix Resurrections fragmanı: Matrix 4 filmi ne zaman vizyona girecek?

Herkesin heyecanla beklediği Matrix serisinin dördüncü filminin ilk görüntüleri ortaya çıktı. The Matrix: Resurrections film senaryosu diğer serilerin senaristlerinden olan Lana Wachowski ile David Mitchell ve Aleksandar Hemon tarafından yazıldı. Peki Matrix 4 filminde kimler oynuyor? The Matrix: Resurrections filmi Türkiye’de ne zaman vizyona girecek? İşte Matrix 4 hakkında bilmeniz gerekenler.

MATRİX 4 FRAGMANI ÇIKTI MI?

Warner Bros., Matrix ikonik hap sahnesinden esinlenerek hazırladığı web sitesinden The Matrix: Resurrections filminin tanıtımlarını yayınladı. Web sitesine giren kullanıcılar kırmızı veya mavi hapı seçerek iki farklı tanıtım seyredebiliyor. Kırmızı hapı Yahya Abdul-Mateen II seslendiriken mavi hapı ise Neil Patrick Harris seslendiriyor. Matrix 4 tanıtımını izlemek için tıklanıldığında site yerel saati algılıyor ve birden çok kez izlerseniz, her iki versiyondaki görüntüler de sürekli değişiyor. Matrix Resurrections'ın ilk fragmanının ise 9 Eylül Perşembe günü çıkacağını duyuruldu.

MATRİX 4 TEASER İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

THE MATRİX: RESURRECTONS FİLMİNDE KİMLER OYNUYOR?

MATRİX serisinin dördüncü filmi için geri sayım başlarken filmin hayranları ''The Matrix: Resurrections filminde kimler oynuyor?'' sorusuna odaklandı.

Kült bilimkurgu serisi Matrix 4 filminin ilk tanıtımları yaynlandı. Filmde Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss, Jada Pinkett Smith, Yahya Abdul-Mateen II, Priyanka Chopra Jonas, Jonathan Groff ve Neil Patrick Harris ,Christina Ricci isimleri yer alıyor.

MATRİX 4 NE ZAMAN VİZYONA GİRECEK?

Görselleri paylaşılan Matrix 4 filmi, 22 Aralık 2021 tarihinde vizyona gireceği öğrenildi. Amerika'da ve platformun bulunduğu diğer ülkelerde ise HBO Max'te yayınlanacak. The Matrix 4 filminin Türkiye’de de 22 Aralık 2021 Cuma günü vizyona girmesi bekleniyor.

The Matrix: Resurrections fragmanı yayınlandı mı? Matrix 4 ne zaman vizyona girecek? Matrix 4'te kimler oynuyor? sorularını cevapladık. Siz de Matrix 4 fragmanı hakkında görüşlerinizi yorumlara yazabilirisiniz.

Etiketler : Matrix Film
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber