• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  97940
 • down
  USD
  5.8331
 • down
  EURO
  6.4966
 • down
  GBP
  7.5537
 • down
  Altın
  278.978
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 22.09.2018 - 00:11 Yorum : 0

Ufak Tefek Cinayetler 34. Yeni Bölüm Fragmanı İzle | Ufak Tefek Cinayetler 33. Bölüm FULL İzle! (Star TV, PUHU, YouTube İZLE)

Nefesleri kesen dizi Ufak Tefek Cinayetler 34. Yeni Bölüm Fragmanı izle. Ufak Tefek Cinayetler 33. bölüm full izle! Ufak Tefek Cinayetler 34. yeni bölüm fragmanında cinayetin sorgusu tüm hızıyla sürüyor. Sarmaşık'ta meydana gelen yenilikler, artık kendisini baya baya hissettirmeye başlamıştır. Oya'nın Merve'den aldığı eve yerleşen Kerim Adil Sağlam, geçmişte yaşadıklarının intikamını almak için sahaya çıkıyor. Ufak Tefek Cinayetler'in yeni bölümünde dikkat çeken bir diğer konu ise Serhan'ın demir parmaklıklar arkasındaki görüntüsü oluyor. İşte, Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı ve önceki bölümden bazı detaylar

Ufak Tefek Cinayetler 34. Yeni Bölüm Fragmanı İzle | Ufak Tefek Cinayetler 33. Bölüm FULL İzle! (Star TV, PUHU, YouTube İZLE)

Ufak Tefek Cinayetler 34. Yeni Bölüm fragmanı izle. Ufak Tefek Cinayetler 33. bölüm FULL izle! Ufak Tefek Cinayetler 34. yeni bölüm fragmanında cinayetin sorgusu tüm hızıyla sürüyor. Sarmaşık'ta meydana gelen yenilikler, artık kendisini baya baya hissettirmeye başlamıştır. Oya'nın Merve'den aldığı eve yerleşen Kerim Adil Sağlam, geçmişte yaşadıklarının intikamını almak için sahaya çıkıyor. Ufak Tefek Cinayetler'in yeni bölümünde dikkat çeken bir diğer konu ise Serhan'ın demir parmaklıklar arkasındaki görüntüsü oluyor. İşte, Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı ve önceki bölümden bazı detaylar

Nefes kesen dizi Ufak Tefek Cinayetler ikinci sezona bomba gibi başladı! Yeni sezonun ilk bölümünde kafa karıştıran bir bölümle izleyici karşısına çıkan Ufak Tefek Cinayetler, 34. yeni bölüm fragmanında bazı gelişmelerden haberdar etti. Serhan'ın Edip cinayeti kapsamında gözaltına alınması ve bu esnada yöneltilen sorulara ters cevap vermesi, tutuklanmasıyla sonuçlanmıştır. Diğer taraftan Emre ile Kerim Adil Sağlam arasında ise ilginç bir diyalog yaşanmıştır. Kerim Adil Sağlam'a bazı detayların farkında olması gerektiğini söyleyen Emre, halihazırda yaşanan gerilime yön veren hamleyi yapacak. İşte, Ufak Tefek Cinayetler 34. yeni bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

UFAK TEFEK CİNAYETLER KERİM KİMDİR? KERİM ADİL SAĞLAM KİMDİR?

Ufak Tefek Cinayetler dizisine El Turco lakaplı Kerim Adil Sağlam karakteri ile dahil olan Osman Sonant, diziyi izleyen birçok vatandaşın araştırdığı isim oldu. Dizide hem cezbedici hem de tehlikeli bir rolü canlandıracak olan Osman Sonant, Sarmaşık'taki düzeni alt üst edecek. Peki, Kerim Adil Sağlam'ı canlandıracak olan Osman Sonant Kimdir? İşte, merak edilen isim hakkında bazı bilgiler

KERİM ADİL SAĞLAM'I CANLANDIRAN OSMAN SONANT KİMDİR?

Leyla ile Mecnun, Beş Kardeş ve Fi gibi projeleriyle tanınan Osman Sonant, 1979 yılında dünyaya geldi. 

1997 yılında Bahçelievler Belediye Tiyatrosu'nda Yılmaz Gruda'dan aldığı oyunculuk eğitimi ile oyunculuğa ilk adımını attı. 1998'de Ferhan Şensoy'un yönetimindeki Ortaoyuncular Nöbetçi Tiyatro'da çalışmalarını devam ettirdi ve 1999'da girdiği İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları bölümünde oyunculuk lisans eğitimini tamamladı. Birçok dizi, sinema ve reklam filmlerinde yer alan oyuncu, 2009 yılında, Yeşim Ustaoğlu'nun Altın İstiridye ödüllü Pandora'nın kutusu adlı filmindeki Mehmet rolü ile 16. Altın Koza Film Festivali En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülü'nü kazandı.

Leyla ile Mecnun dizisinde Yavuz karakterini canlandırdı.

Şubat 2015'te başlayan ve Onur Ünlü'nün yönetmenliğini yaptığı Beş Kardeş dizisindeki kardeşlerden dördüncüsü olan Orhan rolünü canlandırdı.Fi dizisinde canlandırdığı büyük bir işadamı olan Sadık Murat Kolhan karakteriyle uzun süre adından söz ettirdi.

 

UFAK TEFEK CİNAYETLER 33. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sarmaşık’ın ağır topları sorgu odasında!

Merve, Pelin, Oya ve Arzu… Mahşerin dört atlısı tekrar bir arada. Yine alabildiğine zarif, göz alıcı ve bir o kadar da tehlikeliler. Çünkü ufak tefek cinayetler ve daha büyükleri tam da böyle işlenir. En karanlık işlerin icabına en ışıltılı yerlerde, herkesin gözü önünde bakılır.

Edip cinayetinden sonra görülecek çok fazla hesap, verilecek çok fazla savaş var. Başkomiser Kemal, cinayeti bir an önce aydınlatmaya kararlı. Nihayet Sarmaşık’ın ağır topları sorguya çekiliyor ve Kemal sonuca varıyor!

MERVE'NİN BEBEK ÜZÜNTÜSÜ

Serhan'dan olan bebeğin doğumunu başarıyla gerçekleştiren Oya, Merve tarafından fark ediliyor. Oya'ya karşı duyduğu kin ve nefret kat kat artan Merve, yeni planlar için harekete geçmeye hazırlanmaktadır.

KERİM ADİL DAMGA VURDU

Ufak Tefek Cinayetler'e yeni dahil olan karakterler arasında Kerim Adil Sağlam yer aldı. Kerim, Merve'nin lise yıllarında maddiyatı göstererek kendisini terk etmesi, Taylan'ın ise büyük bir bencillik yaparak kariyerine mal olmasını unutmayarak Sarmaşık'a dönmüş ve intikamın fitilini ateşlemiştir. Merve'nin evini Oya'dan alarak ilk hamlesini yapan Kerim Adil, Sarmaşık'ta başka bir eve taşınan Merve'nin hoşgeldin partisine dahil olmuştur. Bu partide tüm hasımlarına gövde gösterisi yapan Kerim, Merve'yi tek yakalamış ve geçmişin acısını çıkarmaya başlamıştır.

Merve'nin, o evi geri alacağını söylemesi üzerine Kerim'in tepkisi ise net olmuştur. Kimsenin kendisinden o evi alamayacağını ancak Serhan'ı bırakıp kendisiyle evlenmesi ile durumun değişebileceğini ve tahtına kurulabileceğini söylemesi, Merve'yi derin bir hüzne boğmuştur.

 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber