Tarih : 20.10.2021 - 18:10 Yorum : 0

Ali Babacan’a vatandaşlardan sert tepki: Allah akıl versin... Nankörlük yapma...

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, çeşitli ziyaretlerinde vatandaştan tepki görüyor. Ankara’da esnaf ve pazar ziyaretinde bulunan Babacan’a vatandaşlar adeta soğuk duş yaşattı. Babacan, neye uğradığını şaşırırken vatandaşların tepkisi karşısında cevap vermekte zorluk yaşadı.

Ali Babacan’a vatandaşlardan sert tepki: Allah akıl versin... Nankörlük yapma...

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Ankara’nın Kahramankazan ilçesinde Pazar ziyareti sırasında vatandaşların tepkisi ile karşılaştı. Babacan’ın gelen tepkilere cevap vermekte zorlandığı görülürken bir vatandaş“Allah akıl fikir versin, seni davar çobanı tutan olmazdı. Sen AK Parti’de itibar kazandın. AK Parti’nin karşısına geçince kime hizmet edeceksin” diye tepki gösterirken, Babacan da vatandaşa, “Ben üç nesildir ticaret yapan bir ailenin çocuğuyum. Memleketi yönetmedik mi yıllarca, hadi yönetsin şimdi, niye yapamıyor?” ifadeleriyle cevap verdi. Vatandaş ise Babacan’a, “Sen anca çarşaf satmayı bilirsin, git çarşafını sat” dedi.

“SİZ HENDEK KURMAYA ÇALIŞIYORSUNUZ”

Bir başka vatandaş ise Ali Babacan’a, “Şimdi durum çok çok iyi, biz senden, Meral’den ve Kılıçdaroğlu’ndan kurtulduğumuz zaman bu Türkiye kurtulur. Siz hendek kurmaya çalışıyorsunuz giden arabaya” diye tepki gösterdi. Ali Babacan tepki gösteren vatandaşa “Kendi arabayı devirdi” diye cevap verince vatandaş, “Arabayı sen devirdin. Şu memleketin huzurunu bozmaya kimsenin hakkı yok. Siz hendek olmayın yeter” dedi.

“NANKÖR OLMA SENİ BU HALE GETİREN ERDOĞAN”

Ali Babacan’a tepki gösteren bir başka vatandaş ise, “Önce çalıştın iyiydi, şimdi mi kötü mü oldu Tayyip Erdoğan? Nankör olma. Seni bu hale getiren Tayyip Erdoğan. Sen nankörsün” ifadelerini kullandı. Tepkilerin ardı arkası kesilmezken, bir başka vatandaş da, “Ben sizi eskiden dinlerken rahatlardım. Şimdi artık kızıyorum size. Sürüden ayrılanı kurt yer derler bizim köylerde” dedi.

“15 TEMMUZ’DA SOKAĞA ÇIKMASAYDIK AFGANİSTAN GİBİ OLACAKTIK”

Ali Babacan, sohbet ettiği bir vatandaşın “Siz Kılıçdaroğlu’na payanda mı olacaksınız, yoksa kendi başınıza mı gideceksiniz?” sorusuna “Biz şu anda bir ittifakta değiliz, yalnız başına yürüyoruz. Geleceği Allah bilir” ifadeleriyle cevap verdi. Başka bir vatandaş ise, “Ahmet Davutoğlu ile siz dönerek bu memleketi mağdur edemezsiniz. 15 Temmuz’da eğer ki sokaklara çıkmasıydı Afganistan gibi olacaktık” ifadeleriyle tepki gösterdi.

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber