Tarih : 19.03.2021 - 09:51 Yorum : 0

Futbolda haftanın programı

Süper Lig'de 31. hafta maçları oynanacak. TFF 1. Lig ve Misli.com 3. Lig 2, 3 ve 4. Gruplarda, 27. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek.

Futbolda haftanın programı

Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre, bu üç ligde haftanın maç programı şöyle:

SÜPER LİG
BUGÜN:

16.00 Fatih Karagümrük-Hes Kablo Kayserispor (Atatürk Olimpiyat)

19.00 Galatasaray-Çaykur Rizespor (Türk Telekom)

YARIN:

13.30 Gençlerbirliği-Kasımpaşa (Eryaman)

16.00 Göztepe-Demir Grup Sivasspor (Gürsel Aksel)

16.00 Yeni Malatyaspor-Gaziantep (Yeni Malatya)

19.00 Trabzonspor-MKE Ankaragücü (Medical Park)

21 MART PAZAR:

13.30 Fraport TAV Antalyaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Antalya)

13.30 İttifak Holding Konyaspor-Aytemiz Alanyaspor (MEDAŞ Konya Büyükşehir)

16.00 Yukatel Denizlispor-Medipol Başakşehir (Denizli Atatürk)

19.00 Beşiktaş-Fenerbahçe (Vodafone Park)

TFF 1. LİG
BUGÜN:

19.00 Altay-Menemenspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

YARIN:

13.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Aydeniz Et Balıkesirspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

13.30 İstanbulspor-Altınordu (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

16.00 Eskişehirspor-Adana Demirspor (Eskişehir Yeni)

19.00 Yılport Samsunspor-GZT Giresunspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

21 MART PAZAR:

13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Tuzlaspor (Bandırma 17 Eylül)

16.00 Akhisarspor-Ankara Keçiörengücü (Spor Toto Akhisar)

16.00 Ankaraspor-Beypiliç Boluspor (Osmanlı)

19.00 Adanaspor-Bursaspor (Yeni Adana)

MİSLİ.COM 3. LİG
2. GRUP

21 MART PAZAR:

13.00 Kahta 02-Fethiyespor (Kahta İlçe)

14.00 Atlas Maden Çengelköyspor-Nazilli Belediyespor (Beylerbeyi 75. Yıl)

14.00 Ağrı 1970-Darıca Gençlerbirliği (Vali Lütfü Yiğenoğlu)

14.00 Tokatspor-Yozgatspor 1959 (Gaziosmanpaşa)

14.00 Halide Edip Adıvarspor-Tekirdağspor (Maltepe Hasan Polat)

14.00 Belediye Kütahyaspor-Karaman Belediyespor (Dumlupınar)

14.00 İskenderun-Büyükçekmece Tepecikspor (İskenderun 5 Temmuz)

14.00 Mardin Fosfatspor-Yomraspor (Mardin 21 Kasım)

3. GRUP

21 MART PAZAR:

13.00 Cizrespor-Altındağspor (Cizre Hamit Özalp)

14.00 Yalovaspor-Osmaniyespor (Yalova Atatürk)

14.00 Elazığ Karakoçan-Erbaaspor (Elazığ Doğukent)

14.00 Gölcükspor-Isparta 32 (Gölcük Şehir)

14.00 Somaspor-Karşıyaka (Soma Atatürk)

14.00 Çarşambaspor-Batman Petrolspor (Çarşamba İlçe)

14.00 Arhavispor-İçel İdmanyurdu (Arhavi İlçe)

14.00 Çatalcaspor-Şile Yıldızspor (Tepecik Şenol Güneş)

4. GRUP

21 MART PAZAR:

13.00 Bergama Belediyespor-Siirt İl Özel İdare (Bergama 14 Eylül)

14.00 68 Aksaray Belediyespor-Bayrampaşa (Dağılgan)

14.00 1954 Kelkit Belediyespor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Kelkit İlçe)

14.00 Sultanbeyli Belediyespor-Bursa Yıldırımspor (Sultanbeyli Gölet Futbol)

14.00 52 Orduspor-Alanya Kestelspor (Ordu 19 Eylül)

14.00 Muğlaspor-Kozanspor (Muğla Atatürk)

14.00 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Adıyaman 1954 (Başpınar)

14.00 Modafen-Silivrispor (Alemdağ)

Kaynak : AA
Etiketler : futbol süper lig
 
 
YORUM YAPIN

 
 
Puan Durumu ve Fikstür
Süper Lig
PTT 1. Lig
Süper Lig Fikstür
S.
Takım
O.
G.
B.
M.
A.
Y.
A.
P.
01
BEŞİKTAŞ A.Ş.
40
26
6
8
45
84
02
GALATASARAY A.Ş.
40
26
6
8
44
84
03
FENERBAHÇE A.Ş.
40
25
7
8
31
82
04
TRABZONSPOR A.Ş.
40
19
14
7
13
71
05
DEMİR GRUP SİVASSPOR
40
16
17
7
11
65
06
ATAKAŞ HATAYSPOR
40
17
10
13
9
61
07
AYTEMİZ ALANYASPOR
40
17
9
14
13
60
08
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
40
16
12
12
12
60
09
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
40
15
13
12
8
58
10
GÖZTEPE A.Ş.
40
13
12
15
0
51
11
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
40
12
14
14
1
50
12
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
40
12
12
16
-12
48
13
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
40
12
12
16
-16
48
14
KASIMPAŞA A.Ş.
40
12
10
18
-10
46
15
HELENEX YENİ MALATYASPOR
40
10
15
15
-4
45
16
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
40
9
17
14
-14
44
17
HES KABLO KAYSERİSPOR
40
9
14
17
-17
41
18
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
40
10
10
20
-24
40
19
MKE ANKARAGÜCÜ
40
10
8
22
-19
38
20
GENÇLERBİRLİĞİ
40
10
8
22
-32
38
21
YUKATEL DENİZLİSPOR
40
6
10
24
-39
28
© 2004 - TGRT Haber