• Piyasalar
  • down
    BIST 100
    1144
  • up
    USD
    7.7245
  • up
    EURO
    9.0705
  • up
    GBP
    9.9886
  • up
    Altın
    475.028
  • TGRT Haber Arama
  • TGRT Haber Facebook
  • TGRT Haber Twitter
  • TGRT Haber Youtube
  • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 15.02.2017 - 20:22 Yorum : 0

Türkiye Kupası'nda maç programı belli oldu

Ziraat Türkiye Kupası'nın çeyrek final ilk maçlarının programı belli oldu.

Türkiye Kupası'nda maç programı belli oldu

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 28 Şubat, 1 ve 2 Mart'ta yapılacak çeyrek final ilk maçlarının programı şöyle:

28 Şubat Salı:

20.00 Kasımpaşa-Çaykur Rizespor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

1 Mart Çarşamba:

18.00 Sivasspor-Atiker Konyaspor (Yeni 4 Eylül Stadı)

20.00 Medipol Başakşehir-Akhisar Belediyespor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

2 Mart Perşembe:

20.30 Kayserispor-Fenerbahçe (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

Bu karşılaşmaların rövanşları 4, 5 ve 6 Nisan'da oynanacak.

 
 

YORUM YAPIN

 
 
Puan Durumu ve Fikstür
Süper Lig
PTT 1. Lig
S.
Takım
O.
G.
B.
M.
A.
Y.
A.
P.
01
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
3
2
1
0
5
7
02
AYTEMİZ ALANYASPOR
3
2
1
0
4
7
03
GALATASARAY A.Ş.
3
2
1
0
4
7
04
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
3
2
1
0
3
7
05
ATAKAŞ HATAYSPOR
3
2
1
0
3
7
06
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
3
2
0
1
2
6
07
GÖZTEPE A.Ş.
3
1
2
0
4
5
08
FENERBAHÇE A.Ş.
3
1
2
0
1
5
09
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
2
1
1
0
3
4
10
TRABZONSPOR A.Ş.
3
1
1
1
0
4
11
BEŞİKTAŞ A.Ş.
3
1
1
1
-1
4
12
DEMİR GRUP SİVASSPOR
3
1
1
1
-1
4
13
KASIMPAŞA A.Ş.
3
1
0
2
0
3
14
HES KABLO KAYSERİSPOR
3
1
0
2
-3
3
15
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
3
0
2
1
-2
2
16
MKE ANKARAGÜCÜ
2
0
1
1
-1
1
17
GENÇLERBİRLİĞİ
2
0
1
1
-2
1
18
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
3
0
1
2
-3
1
19
YENİ MALATYASPOR
3
0
1
2
-5
1
20
YUKATEL DENİZLİSPOR
3
0
1
2
-5
1
21
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
3
0
0
3
-6
0
Süper Lig Fikstür
4.Hafta Maçları
02.10.2020 20:00
Ankaragücü  -  Hes Kablo Kayserispor
02.10.2020 20:00
Gaziantep Futbol Kulübü A.ş.  -  Trabzonspor
03.10.2020 13:30
Yeni Malatyaspor  -  Fraport-tav Antalyaspor
03.10.2020 16:00
Erzurumspor  -  Rizespor
03.10.2020 16:00
Başakşehir  -  Göztepe
03.10.2020 19:00
Fenerbahçe  -  Karagümrük
04.10.2020 13:30
Denizlispor  -  Konyaspor
04.10.2020 16:00
Alanyaspor  -  Atakaş Hatayspor
04.10.2020 16:00
Beşiktaş  -  Gençlerbirliği
04.10.2020 19:00
Kasimpaşa  -  Galatasaray
© 2004 - TGRT Haber