Tgrt Haber
09 Şubat 2023 06:45 - Güncelleme : 09 Şubat 2023 11:12

Twitter'da kullanılacak ücretsiz VPN uygulaması

Akşam saatlerinde Twitter'a gelen bant sınırlamasıyla uygulamaya erişim epey azaldı. İşte Twitter'a yeniden erişmek için kullanılacak ücretsiz VPN uygulaması.

Editör: Okan Güleş / Kaynak: TGRT Haber
Twitter'da kullanılacak ücretsiz VPN uygulaması
Twitter, Teknoloji, Deprem

Kahrmanmaraş'ta yaşanan deprem sonrası sosyal medya platformları aktif olarak milyonlarca kişi tarafından kullanıldı. 

Bu platformlarda bazı provaktif paylaşımlar yapılırken, ilgili birimler bu paylaşımlara karşı işlem başlattı. Ancak akşam saatlerinde Twitter dahil pek çok sosyal medya platformuna erişim yasağı, yani bant sınırlaması getirildi. Özellikle Twitter'a erişim neredeyse tamamen kesilirken, kullanıcılar VPN aracılığıyla uygulamayı tekrardan kullanabiliyor. İşte ücretsiz olarak kullanabileceğiniz VPN uygulaması.

ÜCRETSİZ VPN İLE TWİTTER'A ERİŞİN

Twitter'a erişmek için çeşitli VPN uygulamalarını indiren kullanıcılar, ne yazık ki uygulamaların ücretli olmasından dolayı ücretsiz VPN'e erişmek istiyor. 

Şu anda zor bir süreçten geçilirken, ücretsiz olarak indirebileceğiniz ProtonVPN ile Twitter veya diğer bant sınırlaması getirilen uygulamaları tekrardan kullanabilirsiniz. Peki ProtonVPN nasıl kullanılır?

Çeşitli sunuculara bağlanarak ücretsiz olarak bant sınırlamasını ortadan kaldıran ProtonVPN uygulaması, ücretsiz olarak kayıt olduktan sonra kullanılabilir. Bunun için aşağıdaki adımları uygulamalısınız:

Twitter'da kullanılacak ücretsiz VPN uygulaması

Yukarıdaki ekran görüntüsünden de görüldüğü gibi uygulamaya ücretsiz kayıt olup, daha sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca uygulamanın daha hızlı bağlantı sunan ücretli sürümü de bulunuyor. Ancak ücretsiz versiyonu da sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

DEPREM SONRASI PROTONVPN ÜCRETSİZ OLDU

Türkiye'de yaşanan deprem sonrası bant sınırının da gelmesine karşı, ProtonVPN hizmetini Türkiye için ücretsiz yaptığını açıkladı. Şu anda uygulamayı indiren herkes tamamen ücretsiz olarak kullanabilecek.

 

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Mehdi 8 Şubat 2023 22:27

VPN beaver süper

Sonraki Haber Yükleniyor...