Tarih : 06.05.2021 - 00:28 Yorum : 0

WhatsApp'ın üzerinde çalıştığı yeni güncellemesi sesli mesajları göndermeden düzenlemenizi sağlayacak

Dünyada en çok kullanıcıya sahip WhatsApp uygulaması, kullanıcılarının en çok şikayet ettiği sesli mesajlar bölümünde ses kaydederken mesajı kontrol edememe artık tarihe karışacak. Yeni gelecek güncellemeyle artık tüm sesli mesajlarınızı kontrol edebileceksiniz...

WhatsApp'ın üzerinde çalıştığı yeni güncellemesi sesli mesajları göndermeden düzenlemenizi sağlayacak

WhatsApp güncelliğini korumak ve kullanıcı şikayetlerini en aza indirebilmek için son olarak milyonlarca kullanıcının şikayetçi olduğu sesli mesajlar bölümü ile ilgili son derece işe yarayacak yeni bir güncellemeyi hayata geçirmeye çalışıyor. WhatsApp üzerinden sesli mesaj gönderirken birçok sorunla karşılaşılması firmanın dev yazılımcılarını harekete geçirmişti. Yapılacak güncelleme ile artık sesli mesajınızı kaydettikten sonra kontrol etme şansınız olacak. Yani ses kaydı tamamlandıktan sonra direkt olarak alıcıya teslim edilmeden önce yeni güncellemesi ile ses kaydını kontrol etme olanağı sağlayacak.

Esasen sesli mesajları göndermeden önce tekrar dinlemek mümkün mümkün olsa da yapılacak güncelleme ile bu seçenek öne çıkartılacak ve tüm kullanıcıların rahatlıkla kullanılabileceği bir duruma getirelecek. 

Yeni güncelleme de yer alacak olan "incele" seçeneğini tıklayarak, ses kaydınızı karşı tarafa göndermeden önce dinleyebileceksiniz. Bu özelliğin test aşamasında olduğu ve çok gecikmeden kullanıma sunulması bekleniyor.

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber