2021-11-14 12:21:48

Adana'da bir haftada ikinci baba cinayeti! Oğlu, boğazını keserek öldürdü

Adana'da babasıyla arasında çıkan tartışmada yaşlı adamı banyoya kapatan oğlu, babasını boğazını keserek öldürdü. Cinayetin ardından evde bekleyen zanlı polisler tarafından gözaltına alınırken katil zanlısının kız kardeşi, abisine sarılıp ağladı.

Adana'da bir haftada ikinci baba cinayeti! Oğlu, boğazını keserek öldürdü
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Adana'da bir kişi, tartıştığı babasının boğazını kesti. Babasının cesedini banyoda bırakıp diğer odada bekleyen genç, polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Öte yandan yine Adana'da geçtiğimiz perşembe günü, sulama kanalında bulunan bir erkek cesedini oğlunun öldürdüğü ortaya çıkmıştı.

Seyhan ilçesine bağlı Sümer Mahallesi'nde meydana gelen olayda, iddiaya göre, sabah saatlerinde 5 katlı apartmanın 3. katından kavga sesi duyan vatandaşlar durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen ekipler kapıyı açtırdığında Cabbar D. K.’nin boğazı kesilerek öldürüldüğünü gördü.

CİNAYETİN ARDINDAN EVDE BEKLEDİ

Cinayeti ise oğlu S.K.’nin işlediği belirlendi. Banyoda babasının boğazını kestikten sonra evde bekleyen S.K. polis tarafından gözaltına alındı.

Katil zanlısı polis tarafından gözaltına alındı.

KIZ KARDEŞİ ABİSİNE SARILIP AĞLADI

Zanlı, polis tarafından götürülürken kız kardeşi, abisine sarılıp ağlayarak tepki gösterdi. Olay yerine gelen S.K.’nin eşi ve çocukları gözyaşlarına boğuldu. Cenaze otopsi için adli tıp kurumu morguna götürülürken, zanlı sorgulanmak üzere emniyete götürüldü.

BİR HAFTADA İKİNCİ BABA CİNAYETİ

Adana’da geçtiğimiz perşembe günü de sulama kanalında torba içinde ceset bulunmuş daha sonra bu kişinin babası tarafından öldürüldüğü ortaya çıkmıştı.

Etiketler