2022-01-05 14:36:34

Daha yeni atanmıştı: Arkadaşlarımın yanına gidiyorum dedi, ölü bulundu

Denizli'de geçtiğimiz günlerde ataması yapılan ve 5 gün önce 'Arkadaşlarımın yanına gidiyorum' diyerek evden çıkan 23 yaşındaki hemşiren acı haber geldi. Kendisinden haber alınamayan Batuhan Yiğit, dere yatağında ölü bulundu.

Daha yeni atanmıştı: Arkadaşlarımın yanına gidiyorum dedi, ölü bulundu
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Denizli'de 5 gün önce ailesinin evinden 'Arkadaşlarımın yanına gidiyorum' diyerek çıkan 23 yaşındaki Batuhan Yiğit'ten haber alamayan yakınları, kayıp başvurusunda bulundu. Kayıp gencin cansız bedeni 5 gün sonra dere yatağında bulundu.

Kaybolan Batuhan için arama çalışması başlatan ekipler, 5 gün sonra gencin cansız bedenine ulaştı.

İSTANBUL'A ATANMIŞTI

Pamukkale ilçesi Karşıyaka Mahallesinde yaşayan 23 yaşındaki Batuhan Yiğit, 5 gün önce ailesine “Arkadaşlarımın gidiyorum” diyerek evden ayrıldı. Pamukkale Üniversitesi Hemşirelik Bölümü’nden mezun olan ve kısa bir süre önce İstanbul’a ataması yapılan Batuhan Yiğit’e ulaşamayan ailesi, kayıp başvurunda bulundu.

Batuhan'ın kısa süre önce atandığı öğrenildi.

5 GÜN SONRA CANSIZ BEDENİ BULUNDU

Güvenlik güçleri tarafından geniş bir çalışma ile aranan Batuhan Yiğit, kaybolmasının üzerinden 5 gün geçtikten sonra Pamukkale ilçesi Aktepe Mahallesi’nde bulunan 100. Yıl Atatürk Ormanının içerisinden geçen dere yatağında ölü olarak bulundu. Acı haber üzerine bölgeye çok sayıda ekip sevk edildi.

Etiketler