Tarih : 23.06.2021 - 18:20 Yorum : 0

Asma kattan oğlunun üzerine düşen esnaf ucuz kurtuldu

Malatya'da esnaflık yapan vatandaş, iş yerinde eşya yerleştirdiği asma katının ahşap tabanının çökmesi nedeniyle aşağıda bulunan oğlunun üzerine düştü. Esnafın, oğlunun üzerine düşme anları ise güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Asma kattan oğlunun üzerine düşen esnaf ucuz kurtuldu

Malatya'nın Battalgazi ilçesine bağlı Paşaköşkü Mahallesi’nde bir iş yerinde, esnaflık yapan Ersin Kaya dükkanın asma katına eşya taşıdığı sırada zeminde bulunan ahşabın ağırlığını taşıyamaması sonucu parçalanmasıyla asma katın altında bulunan oğlunun üzerine düştü.

DÜŞME ANLARI KAMERADA

Esnafın asma kattan oğlunun üzerine düşme anları ise iş yerinin güvenlik kamerasına anbean yansıdı. Düşme sonrası neye uğradıklarını şaşıran baba-oğul, bir süre olayın şokunu üzerinden atamadı. Hafif şekilde yaralanan baba ile oğlu, hastanede yapılan tedavilerinin ardından eve gönderildi.

"OĞLUM DA BENDE ŞOK GEÇİRDİK"

Olay anını aktaran dükkan sahibi Ersin Kaya, "Oğlum da bende şok geçirdik. Çok şükür hayati bir tehlikemiz yok. Hastaneye gittik. Sadece ufak tefek sıyrıklarla kazayı atlattık. Daha kötü bir durum olmadığı için mutluyuz. Allah korudu’’ şeklinde konuştu.

Kaynak : İHA
Etiketler : Malatya asma kat kaza
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber