24˚
İstanbul
24˚
açık
Nem %38
Rüzgar 4.68 /s
Çarşamba
24˚/16˚
Perşembe
25˚/18˚
Cuma
26˚/19˚
Cumartesi
26˚/18˚
24 Mayıs 2022 Salı
2021-12-16 12:55:39

Ayağını burkan kadın suçu otobüse attı, ortalığı birbirine kattı

Denizli'de kontrolsüz bir şekilde yola indiği esnada karşıdan kendisine doğru otobüs geldiğini gören kadın, geri dönmek isterken ayağını burktu. Acı içinde çığlıklar atan kadın otobüsün kendisine çarptığını iddia etti. Görgü tanıklarının ifadesiyle otobüs ile kadın arasında temas olmadığı öğrenilirken bölgeye sevk edilen sağlık ekipleri ilk müdahalenin ardından yabancı uyruklu kadın hastaneye kaldırıldı.

Ayağını burkan kadın suçu otobüse attı, ortalığı birbirine kattı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Denizli’de kendisine doğru yaklaşan otobüsü gören bir kadın panik içinde yoldan çekilmek isteyince ayağını burktu. Yabancı uyruklu kadının çığlıkları ortalığı sarsarken kendisine otobüs çarptığını öne süren kadının iddiaları, görgü tanıklarının ifadesiyle yalanlandı.

OTOBÜS ŞOFÖRÜ YARDIMINA KOŞTU

Kaza, Pamukkale ilçesi 15 Mayıs Mahallesi Gazi Kemal Bulvarı’nda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; ailesiyle birlikte akşam gezintisine çıkan yabancı uyruklu Sahar Nasırzadedaryoni, bir anlık dikkatsizliği sonucu trafiği kontrol etmeden Gazi Kemal Bulvarı’na adım attı. O anda seyir halinde olan 20 BLD 50 plakalı halk otobüsünün kendisine doğru geldiğini fark eden Sahar Nasırzadedaryoni, geriye dönmek isterken ayağını burkup yere düştü. Kadının yere düştüğünü fark eden otobüs şoförü, aracını durdurarak yaşadığı korkuyla çığlıklar atan kadının yardımına koştu.

'OTOBÜSÜN AYAĞIMIN ÜSTÜNDEN GEÇTİ' İDDİASI

Otobüs sürücüsü ve vatandaşların ihbarı üzerine, bölgeye ekipler sevk edildi. Otobüsün ayağının üzerinden geçtiğini iddia edip ayağını gösteren ve Türkçe bilmediği için derdini anlatamayan kadının feryatları ortalığı birbirine kattı. Çığlık sesleriyle bir anda toplanan kalabalık, ne kadar uğraşsa da kadını sakinleştirmekte başarılı olmadı. İçerisinde yolcuların olduğu ve yabancı uyruklu kadınla herhangi bir temasının olmadığı anlaşılan otobüs, yoluna devam ettirildi.

Ayağının üstünden otobüs geçtiğini iddia eden kadını görgü tanıkları yalanladı.

GÖRGÜ TANIKLARI YALANLADI

Büyük bir korku ve panik yaşayan Sahar Nasırzadedaryoni, 112 Acil Sağlık ekiplerinin olay yerinde yaptığı ilk müdahalenin ardından ambulansla hastaneye sevk edildi. Yaşanan anların görgü tanığı olan bir kadın, Sahar Nasırzadedaryoni'ye otobüsün çarpmadığını aksine kendisinin yere düştüğünü savundu. Kontrolsüz bir şekilde yola inen kadının, otobüsün geldiğini görünce panikleyip geri dönmek isterken ayağını burktuğu öne sürüldü.

Etiketler