Tarih : 25.08.2021 - 09:16 Yorum : 0

İstanbul'un göbeğinde iki kişiyi kurşun yağmuruna tuttular: 1 ölü, 1 ağır yaralı

Beyoğlu Karaköy'de, gece vakti otel önünde oturan iki kişiyle tartışan bir grup silahlara sarıldı. İstanbul'a çalışmak için geçtiğimiz hafta geldikleri öğrenilen ikiliyi kurşun yağmuruna tutan bir grup Süleyman Köker'i öldürürken Halil Talha Ertuğrul'u ise ağır yaraladı.

İstanbul'un göbeğinde iki kişiyi kurşun yağmuruna tuttular: 1 ölü, 1 ağır yaralı

Beyoğlu'nda dört kişi oldukları belirlenen bir grup, otel önünde oturan iki kişiyle tartıştı. Alevlenen kavgada otel önündeki kişileri kurşun yağmuruna tutan grubun kurşunları ile saldırıya uğrayan iki şahıstan biri hastanede hayatını kaybederken diğerinin ise hayati tehlikesinin sürdüğü ve tedavisinin devam ettiği öğrenildi.Polis ekipleri, zanlıları yakalamak için genniş çaplı çalışma başlattı.

Saat 22.52‘de, Beyoğlu ilçesine bağlı Kemankeş Kara Mustafa Paşa Mahallesi, Karaköy Necatibey Caddesi üzerinde bulunan bir otelin önünde meydana gelen olayda, edinilen bilgiye göre otelin önünde oturan Süleyman Köker ve Halil Talha Ertuğrul isimli şahısların yanına kimliği henüz belirlenemeyen 4 kişi geldi.

ÖNCE KONUŞTULAR SONRA VURDULAR

İki taraf bir süre konuştuktan sonra tartışma başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine yanlarında silah olan 4 şüpheli Süleyman Köker ve Halil Talha Ertuğrul isimli şahısları kurşun yağmuruna tuttu. 2 kişiyi yaralayan silahlı saldırganlar daha sonra olay yerinden hızlıca uzaklaştı. Olayı gören vatandaşlar durumu polis ve sağlık ekiplerine haber verdi.

ÇALIŞMAK İÇİN GELMİŞLER

Vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan Süleyman Köker kaldırıldığı hastanede tedavi altına alınırken olay yerinde ağır yaralanan Halil Talha Ertuğrul ise hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Olay yeri çalışması gerçekleştiren polis ekipleri çevrede çok sayıda boş kovan tespit etti.

Olay yerinde yaralanan Süleyman Köker ve hayatını kaybeden Halil Talha Ertuğrul'un geçtiğimiz günlerde İstanbul'a çalışmaya geldikleri öğrenildi. Polis ekipleri ise kaçan şahısları yakalamak için çalışma başlattı. Olayla ilgili geniş çaplı inceleme başlatıldı.

Kaynak : İHA/İSTANBUL
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber