2021-07-28 12:35:16

Beyoğlu'ndaki dünür vahşetinde ölü sayısı yükseldi

Beyoğlu'nda genç çiftin boşanma sürecinde dünürler arasında çıkan kavgada yaralanan Beytullah Akçay'ın tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmesi sonucu ölü sayısı 4'e yükseldi.

Beyoğlu'ndaki dünür vahşetinde ölü sayısı yükseldi
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Olay Örnektepe Kanarya Sokak'ta yaşanmış, kısa süre önce evlenen Berk Giray ve Hatice Giray çifti iddiaya göre sorun yaşamaya başlamıştı.

Birkaç gün önce evden ayrılan Hatice Giray, dayısının Örnektepe Kanarya Sokak'taki evine gelmiş, eşiyle tekrar barışmak isteyen damat Berk Giray ise, yanına babası ve kuzenini alarak Hatice Giray'ın kapısına dayanmıştı.

Evin önünde yaşanan tartışma üzerine gelinin babası Mürsel Ağrı da olay yerine gelmiş, çıkan çatışmada kayınpeder Mürsel Ağrı, bacağından vurulmuş, silahını çeken Ağrı, damadı Berk Giray'ı, dünürünü ve damadın kuzeni olduğu öğrenilen bir kişiyi vurarak öldürmüştü.

Gözaltına alınan yaralı Mürsel Ağrı polis nezaretinde hastaneye kaldırılmıştı.

ÖLÜ SAYISI 4'E YÜKSELDİ

Olayda 3 kişi hayatını kaybetmiş, 3 kişi de yaralanmıştı. Çatışmada yaralanan Beytullah Akçay, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Böylece olayda ölü sayısı 4'e yükseldi.

KATİL ZANLISININ İFADESİ ORTAYA ÇIKTI

Emniyette ifadesi alınan Mürsel Ağrı’nın, “Olay yerine geldiğimizde dünürüm Hulusi Giray silahıyla önce bana daha sonra da Beytullah ve İrfan Akçay’a ateş etti. Beni öldüreceğini düşündüm ve ölmemek için öldürdüm” dediği öğrenildi.

Ağrı, buradaki işlemlerinin tamamlanmasının ardından Çağlayan’da bulunan İstanbul Adliyesine sevk edildi.

Etiketler