22˚
İstanbul
22˚
hafif yağmur
Nem %59
Rüzgar 5.50 /s
Salı
23˚/15˚
Çarşamba
24˚/17˚
Perşembe
25˚/18˚
Cuma
26˚/19˚
23 Mayıs 2022 Pazartesi
2022-01-10 10:53:06

Eşine şiddet uygulayan kocaya linç girişimi kamerada

Adana’da boşanma aşamasındaki eşine şiddet uyguladığı için uzaklaştırma kararı bulunan adama sokak ortasında linç girişiminin görüntüleri ortaya çıktı.

Eşine şiddet uygulayan kocaya linç girişimi kamerada
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Adana’da 52 yaşındaki Veysel A. anlaşmazlık yaşadığı 28 yıllık eşi 50 yaşındaki Döndü A.’ya sürekli şiddet uygulama başladı. Sürekli dayak yediğini öne süren kadın, 4 ay önce eşinden boşanma kararı aldı. Boşanmayı kabul etmeyen Veysel A., eşine şiddet uygulamaya devam etti. Bunun üzerine Döndü A. ise polis merkezine 

TAŞ VE SOPALARLA DARP EDİLDİ

Kayınbabasının evine giden Veysel A., kayınbiraderi Fatih Y. ile tartışmaya başladı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüşünce Veysel A., Fatih Y.’yi bıçakla yaraladı. Daha sonra kaçmaya başlayan Veysel A., Fatih Y.’nin yakınları tarafından yakalanarak sokak ortasında taş ve sopalarla darp edildi.  Başından ve vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan Veysel A. kanlar içerisinde yere yığılırken, 4 zanlı şahsa vurmaya devam etti. Dayakçı kocaya linç girişiminin ise güvenlik kamerası kayıtları ortaya çıktı.

LİNÇ EDİLEN KOCA TABURCU OLDU

Çevredekilerin durumu bildirmesi üzerine bölgeye çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Sağlık görevlilerinin ilk müdahalesini yaptığı Veysel A. ile Fatih Y. ambulansla çevredeki hastanelere götürüldü. Tedaviye alınan Veysel A.'nın hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi. Kavgaya karışanlar ise polis merkezine götürüldü. Zanlılar serbest kaldı. Dayak yiyen koca ise hastanede tedavi edildikten sonra taburcu oldu.

 

Etiketler