Tarih : 24.09.2021 - 10:43 Yorum : 0

Eşini defalarca bıçaklayarak öldüren caninin ilk ifadesi! ‘Oğlum baba deyince durdum’

Adana’da iki çocuğunun gözü önünde eşini bıçaklayarak öldüren koca tutuklanırken ifadesinde “Bıçağı kaç kere vurduğumu hatırlamıyorum. Oğlum bana ‘Baba’ diye seslenince kendime geldim ve durdum" dediği öğrenildi.

Eşini defalarca bıçaklayarak öldüren caninin ilk ifadesi! ‘Oğlum baba deyince durdum’

Adana’nın Seyhan ilçesinde meydana gelen olayda Organize Sanayi Bölgesinde elektrikçi olarak çalışan Burhan Dursun, ev hanımı eşi Tuğba Dursun’la kıskançlık yüzünden tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesinin ardından Burhan Dursun, mutfaktan aldığı bıçakla yataktaki karısını çocuklarının gözü önünde boğazından, karnından ve elinden olmak üzere 7 yerinden bıçakladı.Ağır yaralanan eşini o halde evde bırakıp üzerine kapıyı kilitledi. Burhan Dursun, 7 yaşındaki Çınar ile 3 yaşındaki Eymen’i yanına alıp Toros Mahallesi’nde oturan ablası Nimet Küçükatay'ın evine gitti. Katil zanlısı ablasına eşini bıçakladığını söyledikten sonra çocukları emanet ederek kaçtı.

KAPIYI KIRARAK İÇERİ GİRDİLER

Abla daha sonra polisi arayarak kardeşini ihbar etti. Polis ekipleri kaçmaya çalışan katil zanlısını yakalarken diğer taraftan da Tuğba Dursun’un evine gitti. Kapının kilitli olduğunu fark eden polis zaman kaybetmemek için balta ile pencere önünde buluna demir parmaklıkları kırarak eve girdi. Yatakta hareketsiz halde yatan Tuğba Dursun’un öldüğün belirlendi.

BANA HAKARET EDİYOR DİYE SAVUNMA YAPTI

Emniyete götürülen Burhan Dursun’un ifadesi alındı. Karısının kendisini aldattığını iddia eden katil zanlısı Dursun, “10 yıldır tartışırız ancak büyüklerimiz araya girer ve barışırdık. Bugüne kadar hiç karakolluk olmadık. Ama son zamanlarda bana hakaret ediyordu ve onurumu kırmaya başlamıştı. Ben işteyken bakımlı ben evdeyken bakımsızdı. Mesaiye kaldığım geceleri ne zaman kontrol etsem sosyal medyada çevrimiçi olduğunu görüyordum. Telefonunu kontrol edince telefonda başka birisinin attığı mesajı gördüm. Mesajı ona sorunca ağlamaya başladı. Araya tekrar büyükler girdi ve barıştık” dedi.

“ÖFKEYLE CİNAYET İŞLEDİM”

Eşinin dişi ağrıdığını ve doktora ödeyecekleri parayı denkleştirmeye çalıştığını anlatan Burhan Dursun şöyle devam etti: “Tuğba, ‘sen bize bakamıyorsan ben bize bakacak birisini bulurum’ dedi. Gururum incindi. Mutfağa giderek bıçak aldım ve yatak odasına döndüm. Daha sonra yatakta uzanan eşimin boğazından, karnından ve elinden bıçakladım. Bıçağı kaç kere vurduğumu hatırlamıyorum. Oğlum bana ‘Baba’ diye seslenince kendime geldim ve durdum. Bir anlık öfkeyle cinayet işledim. Çok pişmanım” dediği öğrenildi.

Kaynak : İHA
Etiketler : Adana Cinayet
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber