Tarih : 28.07.2021 - 08:22 Yorum : 0

Kuzenler arasında kanlı çatışma: 2 kardeş öldü

İstanbul'da husumetli kuzenlerin sokak ortasındaki çatışması ölümle sonuçlandı. 2 kardeş, kuzenleri tarafından öldürüldü.

Kuzenler arasında kanlı çatışma: 2 kardeş öldü

Eyüp Sultan'da daha önceden aralarında husumet olduğu öğrenilen 3 kuzen gece saatlerinde sokak ortasında kavga etti. Kavga sonunda birbirini kurşun yağmuruna tutan kuzenlerden 2'si hayatını kaybederken 1 kuzen de yaralanarak hastaneye kaldırıldı. Olayla ilgili geniş çaplı inceleme başlatıldı.

Olay gece saatlerinde Eyüp Sultan Karadolap Mahallesi Şengüzel Sokak’ta yaşandı. Aralarında husumet bulunan kuzenler sokakta karşılaşınca tartışmaya başladı. Tartışma alevlenip kavgaya dönüşünce kuzenler birbirini kurşun yağmuruna tuttu.

SOKAKTA KANLI ÇATIŞMA

İki kardeş olan Cahit ve Cevdet Mumcu, kuzenleri Ali Mumcu ile sokakta silahlı çatışmaya girdiler. Çatışmada kuzenlerin üçü de olay yerinde yaralandı. Çatışma sesini duyan mahalle sakinlerinin ihbarı üzerine olay yerine sağlık ekipleri ve polis geldi. Yaralılar ambulansla hastaneye kaldırıldı.

2 KARDEŞ KUZENİ TARAFINDAN ÖLDÜRÜLDÜ

Cahit ve Cevdet Mumcu kardeşler kaldırıldıkları hastanede hayatını kaybetti. Kuzenlerine kurşun yağdıran Ali Mumcu da yaralı halde hastaneye giderek teslim oldu.

Çatışmada çevredeki araçların hasar gördüğü sokakta çok sayıda kovan görüldü. Olayla ilgili geniş çaplı inceleme başlatıldı.

Kaynak : İHA
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber