25˚
İstanbul
25˚
açık
Nem %48
Rüzgar 4.53 /s
Perşembe
25˚/18˚
Cuma
26˚/20˚
Cumartesi
26˚/18˚
Pazar
26˚/18˚
25 Mayıs 2022 Çarşamba
2021-11-16 16:51:11

Yürü Be İstanbul ile haftada 50 bin adım atana ücretsiz tek geçiş hakkı

İstanbul büyükşehir Belediyesi, 'Yürü Be İstanbul' kapsamında, günde bin adıma ücretsiz kahve etkinliğinin ardından bu kez de ücretsiz ulaşım hakkı verileceğini duyurdu. Etkinlik kapsamında, haftada 50 bin adım atan İstanbullulara tek geçişlik ücretsiz ulaşım hakkı tanınacak.

Yürü Be İstanbul ile haftada 50 bin adım atana ücretsiz tek geçiş hakkı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), sağlıklı yaşama teşvik için başlattığı kampanyalara bir yenisini daha ekledi. Daha önce günde bin adım atanlara BELTUR'dan ücretsiz kahve hediye edilirken bu kez de haftada 50 bin adım atan tüm İstanbullulara tek geçişlik ücretsiz ulaşım hakkı tanınacağı duyuruldu.

Yürü be İstanbul uygulamasını indiren vatandaşlar açık alanda attıkları adım sayısını takip edebiliyor.

İLK 2.500 KİŞİYE VERİLECEK

BELTUR aracılığıyla başlatan Yürü Be İstanbul kampanyasında, bir hafta içinde 50 bin adım atan ilk 2.500 kişiye tek geçişlik ücretsiz ulaşım hakkı verileceğini duyurdu.

Görevlere katılarak rozet ve ödüller kazanabiliyor.

KAHVEDEN SORNA ULAŞIM DA ÜCRETSİZ

Kampanyaya katılım sağlamak isteyen kent sakinlerinin, cep telefonlarına Yürü Be İstanbul uygulamasını indirmesi yeterli. Uygulamayı indiren istanbullular, günlük 1000 adım attıktan sonra BELTUR şubesinden ücretsiz kahve de alabiliyor. 

Kazandıkları puanlarla uygulama içerisindeki indirim ve hediyelerden yararlanabiliyorlar.

Android ve App Store'den indirilebilen "Yürü Be İstanbul" uygulamasıyla adım atarlarını kayıt altına alıp 50 bin adıma ulaşan İstanbullular, kendilerine verilecek kodla BELBİM üzerinden tek geçişlik ücretsiz ulaşım hakkına sahip olacak.

 

Etiketler