Tarih : 22.06.2021 - 13:45 Yorum : 0

20 dolarlık yatırım bir gecede 1.2 trilyona katlandı

İngiltere'de yaşayan genç, 20 dolarlık yatırımıyla bir gecede 1.2 trilyon kazandı. Şirketin açıklamasıyla neye uğradığını şaşırdı.

20 dolarlık yatırım bir gecede 1.2 trilyona katlandı

İngiltere'nin Manchester şehrinde yaşayan öğrenci Chris Williamson, kripto para birimine 20 dolar koydu ve hayatının değiştiğini düşündü. Hemşirelik okulu öğrencisi, yaklaşık sekiz ay boyunca kripto para birimiyle uğraştı. 15 Haziran'da kripto para birimi Rocket Bunny'ye 20 dolarlık bir yatırım yaptı. 16 Haziran'da ise 1.2 trilyon doların üzerine çıktı.

Williamson, yatırımını bir gecede yaklaşık 60 milyar katladı. Kağıt üzerinde de olsa bir gecede dünyanın en zengin insanı oldu.

''GÖRÜNTÜLEME HATASI''

Coinbase ise Williamson'ın trilyonlarının sahip olduğu gerçek kripto para miktarını yansıtmadığını doğruladı. Şirket, "trilyoner statüsünün" aslında bir "görüntüleme hatasından" kaynaklandığını ve California'daki personelinin sorunu çözmek için çalıştığını söyledi.

Williamson, Newsweek'e yaptığı açıklamada şunları söyledi:

''Her gün böyle bir şeye dürüstçe bakmak zorunda olmak çok sinir bozucu. İlk gördüğümde düşünebildiğim tek şey, bu dünyada sadece küçük bir kısmıyla yapmaya çalışabileceğim iyi şeylerdi. Zor, ama sadece bu konu üzerine yapılan şakalarla başa çıkmak ve dik durmak için elimden gelenin en iyisini yapıyorum. Zorlu bir durumdu ama medyanın ilgisi çok alçakgönüllü, sevgi dolu sözleri olan insanları bana getirdi.''

David Maltas “Kripto para doğru yatırım yapıldığında büyük kazanç getirir” David Maltas “Kripto para doğru yatırım yapıldığında büyük kazanç getirir” Sanal para ile ilgili insanların birçoğunun korkusu olduğunu ve bu kripto paranın aslında doğru bir şekilde yatırım yapıldığında çok kazanç getirdiğini belirten David Maltas “İnsanlar kripto para denilince çok farklı düşüncelere kapılıyorlar, öncelikle kripto paranın ne olduğunu bilmek gerekli.

Kripto para yatırımcısı dikkat! Sonunuz mortgage mağdurları gibi olabilir Kripto para yatırımcısı dikkat! Tüm varlığınızı kaybedebilirsiniz Kripto para yatırımcılarına kritik bir uyarı geldi. Uzmanlar, Amerika’daki ‘mortgage krizi’ gibi tüm varlıklarınızı kaybedebilirsiniz uyarısında bulundu.

Etiketler : kripto para ingiltere
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber