Tarih : 22.06.2021 - 12:25 Yorum : 0

Boris Johnson'a benzeyen bebek herkesi şaşırttı

İngiltere'de Boris Johnson'a benzeyen bebek şaşkınlığa uğrattı. Adı David olan bebek, sosyal medyada viral haline geldi.

Boris Johnson'a benzeyen bebek herkesi şaşırttı

İngiltere'de yaşayan bir ailenin bebeği olan David, son zamanlarda sosyal medyanın en ünlülerinden biri haline geldi. Henüz doğduğu gün hemşireler tarafından İngiltere Başbakan'ı Boris Johnson'a benzetildi. David 3 aylık olduğunda ise sarı saçlarıyla dikkatleri üzerine çekmeye başladı, zamanla ise sokakta görenler bile durdurup fotoğraf çektirmeye başladı. David'in annesi ise yaşadıklarını şu sözlerle anlatıyor:

"David ünlüler gibi. Herkes onun görünüşü hakkında yorumlar yapıyor. İnsanlar onu gördükleri anda Boris'le karşılaştırıyorlar. Saçları nasıl bu kadar açık renkli olabilir diye düşündüm. Sonra ilk kez onu yıkadığımda saçlarının çok gür olduğunu fark ettim. Onu gören tüm hemşireler de saçlarının gürlüğüne şaşırdılar. O adeta bir minik Boris”

43 yaşındaki baba Ruslan, oğullarına Boris adını vermeyi teklif ettiğini fakat anne Tatiana bu teklifi reddetti. Anne Tatiana, “Tıpkı ona benzediğini söylemeleri için ona Boris dememize gerek yoktu, benzerlik o kadar belli ki, ürkütücü” yorumunu yaptı.

Çift, oğullarına Aziz David'in adını verdi. Eski bir model ve televizyon sunucusu olan Tatiana, bazı insanların kendisini David'in bakıcısı sandığını işe şu şekilde anlattı:

"Bazı insanlar onun benim bebeğim olmadığını düşünüyor, ona ben bakmıyorum, o benim. Ne zaman evden çıksam yabancılar gelip saçları hakkında yorum yapıyor. David çok çekici, çok mutlu bir bebek ve çok sakin bir kişiliğe sahip, bu yüzden insanlar ona bakmayı seviyor."

İnşaatta çalışan baba Ruslan ise David'i ilk gördüğünde gözlerine inanamadığını söyledi:

"İkimiz de aileden sarışın genin nereden gelmiş olabileceğini sorduk. İkimiz de siyah saçlı ve zeytin tenliyiz ama David'in çok açık tenli ve mavi gözleri var. Ailemizin her iki tarafında da kimse sarı saçlı değil ama annem sarı saçlı doğdu, belki de benim ailemden alıyor."

Tatiana, "Bebeğimin sarışın olacağına dair bir rüya gördüm ama çok koyu saçlı olduğumuz için bunun çılgınca olduğunu düşündüm. Kocam, bize benzemediği için karantinada olmasının iyi bir iş olduğuna dair şaka yaptı."

Tatiana, David'in saçlarının çok uzun olmasına rağmen kesme planları olmadığını açıkladı.

İngiltere Başbakanı Boris Johnson, 6. kez baba oldu İngiltere Başbakanı Boris Johnson, 6. kez baba oldu Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedavisinin ardından önceki gün işbaşı yapan İngiltere Başbakanı Boris Johnson, 6. kez baba oldu.

121 yıllık fotoğraftaki benzerlik görenleri şaşırtıyor 121 yıllık fotoğraftaki benzerlik görenleri şaşırtıyor Washington Üniversitesinin arşivinde yer alan 121 yıllık fotoğraf, İsveçli iklim aktivisti Greta Thunberg hakkında çeşitli iddiaları gündeme getirdi. Bazı sosyal medya kullanıcıları Greta’nın zaman yolcusu olduğunu iddia etti.

Etiketler : ingiltere boris johnson
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber