2021-12-05 11:30:56

Tek gözlü keçi yetkilileri harekete geçirdi gören şaştı kaldı

Hindistan'da bulunan Madhya Pradesh şehrindeki bir çiftçi, ahıra girince tek gözlü yeni doğan keçiyi gördü ve hayrete düştü. Bölge halkı merak içindeyken veteriner hekimler duruma açıklık getirdi.

Tek gözlü keçi yetkilileri harekete geçirdi gören şaştı kaldı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Hindistan'ın Madyha Pradesh kentinde bir çiftçi, gelen sesler üzerine ahıra girdi ve gördüğü karşısında hayrete düştü. Çiftçi, ahıra girdiğinde tek gözlü küçük bir keçi doğduğunu fark etti. Kalabalığın içindeki kargaşada ilerlemeye çalışan keçi, yüksek sesle çığlık atıyor ve dengesini kaybederek sıklıkla düşüyordu.

Tek gözlü keçinin ünü kısa sürede şehirde yayılırken çiftçi, veteriner hekimlere haber verdi. Keçiyi gören herkes şaşkınlıkla veteriner hekimlerden bir açıklama beklerken keçinin sağlık durumu daha da kötüleşti. Veteriner hekimler, keçinin erken doğum nedeniyle organlarının düzgün gelişmediğini belirtti.

Organları yeterince gelişmeyen keçi, hayata fazla tutunamadı ve akşam saatlerinde hayatını kaybetti. Yerel veterinerlerden Ali, keçinin mistik bir gizeme sahip olmadığını, organ yetmezliği nedeniyle öldüğünü açıkladı.

 

Etiketler