22˚
İstanbul
22˚
parçalı bulutlu
Nem %44
Rüzgar 4.41 /s
Salı
23˚/16˚
Çarşamba
22˚/12˚
Perşembe
18˚/11˚
Cuma
20˚/12˚
16 Mayıs 2022 Pazartesi
2022-01-25 16:27:27

Rusya'da sokak köpekleri 7 yaşındaki kızı parçalayarak öldürdü

Rusya'da sokak köpeklerinin saldırısına uğrayan 7 yaşındaki kız çocuğu feci şekilde yaşamını yitirdi. Küçük kızın olay yerinde kalan kıyafeti ve kırmızı eldiveni görenleri üzdü.

Rusya'da sokak köpekleri 7 yaşındaki kızı parçalayarak öldürdü
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Kış mevsiminde zorluk yaşayan ve sürü halinde gezerken tehlikeli olan sokak köpekleri bu kez Rusya’da gündeme geldi.  Türkiye’de sık sık yaşanan Pitbull veya sokak köpekleri saldırılarının bir benzeri Rusya’da oldu.

Rusya’nın Transbaykal bölgesinde sokak köpekleri dehşeti yaşandı. Müzik dersi aldıktan sonra evine dönmeye çalışan 7 yaşındaki kız çocuğu, dar bir sokakta köpekler tarafından kıstırıldı ve kaçacak yer bulamadı.

ZORLA UZAKLAŞTIRILDI

Talihsiz kızın vahşi saldırı sonucu bir bacağı koptu, yüzü parçalandı. Küçük kız olay yerinde feci şekilde can verirken polis, köpekleri kızın cesedinin yanından güçlükle uzaklaştırdı.
Kızın olay yerinde kalan kıyafeti ve kırmızı eldiveni görenlerin yüreğini burktu. Cenaze gözyaşları arasında toprağa verilirken bölge başkenti Chita sakinleri, sokak köpeklerine karşı yeterli güvenlik önlemi almadıkları için mahalli yönetimi protesto etti.

Etiketler