2021-11-05 10:23:43

Kulüp dizisi Netflix'te yayınlandı mı? Kulüp dizisi konusu, oyuncuları, yayın tarihi!

Netflix'in yeni Türk dizisi Kulüp için geri sayım tamamlandı! Bugün yayınlanacak dizinin galası dün akşam gerçekleştirildi. Diziyi heyecanla bekleyenler, diziye dair merak edilenleri araştırmaya devam ediyor. Peki, Kulüp dizisinin konusu nedir? Kulüp'ün oyuncu kadrosunda kimler var? Haber detaylarında...

Kulüp dizisi Netflix'te yayınlandı mı? Kulüp dizisi konusu, oyuncuları, yayın tarihi!
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Kulüp dizisi 5 Kasım itibariyle, yani bugün, Netflix'te yayına girecek! Dün akşam galası gerçekleştirilen dizi, izleyenleri 1950'li yıllara götürürken, güçlü oyuncu kadrosuyla nefes kesecek. Herkesin uzun zamandır heyecanla beklediği dizinin yönetmenliğini, Masum'da imzası bulunan Seren Yüce ile İstanbullu Gelin gibi sevilen yapımlarla bilinen Zeynep Günay Tan üstleniyor. Bugün izleyiciyle buluşacak Kulüp dizisinin konusu, oyuncuları, gala detayları haberimizde...

KULÜP DİZİSİNİN KONUSU

Matilde eski bir mahkumdur ve dönemin en önemli gece kulüplerinden birinde çalışmaktadır. Matilda'nın kızı Raşel ise, annesi (Matilda) hapisten çıkana kadar varlığını bilmemektedir. Kızı ile arasında bağ kurmaya çalışan Matilda, Raşel'i Pera'nın belalısı olan Fıstık İsmet'ten uzak tutmak için uğraşmaktadır. Matilda, gece kulübünün patronu Orhan, kıskançlığıyla sınırları zorlayan gece kulübü yöneticisi Çelebi ve sanatçı Selim'in egoları ile de mücadele ederken; çalışanlar için cehennem gibi olan kulübü bir yuva haline getirecektir.

KULÜP DİZİSİNİN OYUNCULARI

Kulüp dizisinin oyuncu kadrosunda birçok projenin sevilen ismi Gökçe Bahadır'ın yanı sıra Barış Arduç, Salih Bademci, Fırat Tanış, Metin Akdülger, Asude Kalebek, İştar Gökseven gibi isimler yer alıyor.

Oyuncular ve dizideki rolleri:

  • Metin Akdülger: Orhan
  • Fırat Tanış: Çelebi
  • Murat Garibağaoğlu: David
  • Gökçe Bahadır: Mathilda

KULÜP DİZİSİ GALASI'NDA KİMLER VARDI? 

Kulüp dizisinin galası Salt Galata'da dün akşam gerçekleşti. Galaya, dizinin başrol oyuncuları Gökçe Bahadır, Barış Arduç, Asude Kalebek, Salih Bademci, Metin Akdülger’in yanı sıra dizinin yönetmeni Zeynep Günay Tan, Seren Yüce, yapımcısı Saner Ayar, Ayşe Durmaz ve Netflix Türkiye İçerik Direktörü Pelin Diştaş da katıldı. Beren Saat, Kenan Doğulu gibi ünlü isimlerin de katıldığı galada renkli anlar yaşandı. Şef Maksut Akşar imzalı gece için özel olarak hazırlanan menünün servis edilerek konuklar ağırlandı.

KULÜP DİZİSİ 1. SEZON KAÇ BÖLÜM?

Bugün yayınlanacak sezonda, toplam 10 bölüm var fakat önce, ilk 6 bölümü yayınlanacak.

Etiketler