22˚
İstanbul
22˚
açık
Nem %60
Rüzgar 4.35 /s
Salı
23˚/16˚
Çarşamba
22˚/11˚
Perşembe
17˚/11˚
Cuma
19˚/12˚
16 Mayıs 2022 Pazartesi
2021-08-07 09:27:39

Mehmet Şef'e bir demet övgü: Sevmez böyle şeyleri ama...

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, 'MasterChef Türkiye'nin jüri üyesi olan Mehmet Yalçınkaya'ya yangınlarla mücadele kapsamında yardım yaptığı için teşekkür etti.

Mehmet Şef'e bir demet övgü: Sevmez böyle şeyleri ama...
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Demet Akalın, orman yangınlarında vatandaşlara desteğini esirgemeyen Mehmet Yalçınkaya'ya sosyal medya üzerinden teşekkür etti.

"SEVMEZ BÖYLE ŞEYLERİ AMA KAMYONLARLA HAZIR GIDA TAŞITTI"

Kendisi de yardım çağrısında bulunan şarkıcı, ünlü şefe yönelik,"Büyük şef, üstümde kalmasın, sevmez zaten böyle şeyleri ama Yayla Bakliyat kamyonlarla hazır gıda taşıttı" ifadelerini kullanarak teşekkür etti.

Öte yandan yangınların başladığı günden bu yana sosyal medyada peş peşe paylaşımlar yapan Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde bölgedeki eksikler için yardım toplamaya başladığını açıklamıştı.

GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

Instagram hesabının hikaye bölümünden video yayınlayarak orman yangını yaşanan bölgeler için yapacağı yardımdan bahseden şarkıcı, gözyaşlarına hakim olamamıştı.Akalın, "Soğuk su depolu kamyon bulmaya çalışıyorum. Birkaç yere telefon açtım ama...

Sağ olsun Emrullah ve ben de 20-25 bin TL'lik malzeme alıyoruz. Köpek maması, yanmaz ayakkabı, pil birkaç bir şey daha. Yarın kamyonumuz çıkacak Bodrum'a." ifadelerini kullanmıştı.

 

TEK TEK TEŞEKKÜR PAYLAŞIMLARI YAPTI

Kendisine ulaşan yardımlar için tek tek teşekkür paylaşımı yapan şarkıcı, meslektaşı Merve Özbey'in yanmaz ayakkabı gönderdiğini duyurmuştu: Dev cücem benim. Yanmaz ayakkabı almış, hemen gönderiyor.

Etiketler