15˚
İstanbul
15˚
hafif yağmur
Nem %62
Rüzgar 7.10 /s
Cuma
20˚/11˚
Cumartesi
23˚/13˚
Pazar
23˚/16˚
Pazartesi
22˚/16˚
19 Mayıs 2022 Perşembe
2022-01-27 12:21:52

Ece Erken'in Şafak Mahmutyazıcıoğlu'yla son Instagram paylaşımına yazdıkları yürek burktu

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesinin ardından Ece Erken'in sosyal medya hesabı Instagram'da eşiyle yaptığı son paylaşımına yazdıkları yürekleri burktu.

Ece Erken'in Şafak Mahmutyazıcıoğlu'yla son Instagram paylaşımına yazdıkları yürek burktu
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Ece Erken ile geçtiğimiz yaz evlenen Şafak Mahmutyazıcıoğlu, gece 00.30 sıralarında Bakırköy'de bir balıkçıda uğradığı silahlı saldırının ardından hayatını kaybetti. Vücuduna 7 silah mermisi isabet eden Mahmutyazıcıoğlu'nun kan kaybından ve bir kurşunun damarına isabet etmesi nedeniyle hayatını kaybettiği iddia edildi. Acı haberi alan eşi Ece Erken'in ilk olarak, ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Mahmutyazıcıoğlu'nun yanına gittiği ölüm haberini alınca ise kendisine ulaşılamadığını yakın arkadaşı Bircan Bali anlattı. 

Uzun yıllar boyunca Ece Erken ile magazin programı sunan Bircan Bali, sabah canlı yayında gözyaşlarını tutamayarak, dehşete düşüren cinayetin ayrıntılarını anlattı. Bali, "Kıymetli abim, vücuduna 7 kurşun isabet edecek şekilde vuruldu. Hastanede kan kaybından dolayı öldü. Ece'yle inanılmaz bir ilişkisi vardı. Önce şoföre sıkmışlar sonra Şafak abiye. Hastane olay yerine çok yakın. Saatlerdir Ece'den haber alamıyoruz. Gece hastaneye gitmiş. Hastanın öldüğünü duyduğu an onu göndermişler. O saatten itibaren Ece'ye kimse ulaşamıyor.'' dedi.

Ardından ise Bali, Erken'in annesiyle konuştuğunu, Erken'in annesine, "Ece'nin annesiyle konuştum. 'Ben onu çok seviyorum nasıl dayanacağım' demiş. Eymen'in odasında ağlayarak uyuyakalmış. 'Nasıl yaşayacağım anne bilmiyorum' demiş. Eymen de biz yarın Bodrum'a gideceğiz Şafak abiyle demiş. Çocuk daha bilmiyor tabii." dediğini paylaştı.

Yaşanan bu olayların ardından ise Ece Erken'in, Şafak Mahmutyazıcıoğlu'yla beraber kişisel sosyal medya hesabı Instagram'ında paylaştığı son fotoğraf, sevenlerinin dikkatini çekti.

Erken, o paylaşıma yazdıklarıyla sosyal medyada çok konuşuldu. Yılbaşında Mahmutyazıcıoğlu'nun iki kızı ve Erken'in oğlu Eymen ile çekildikleri fotoğrafını paylaşan ünlü sunucu, altına şunları yazmış:

''Her şey geride kalsın; yepyeni sayfalara umutlu hikayeler yazalım… 2022’de yıldızımız hep parlasın. Şahane bir yıl dileriz.''

 

Etiketler