20˚
İstanbul
20˚
hafif yağmur
Nem %70
Rüzgar 4.97 /s
Salı
23˚/15˚
Çarşamba
23˚/15˚
Perşembe
25˚/17˚
Cuma
27˚/20˚
23 Mayıs 2022 Pazartesi
2021-12-27 16:54:09

Eray Sünbül'le evli olan Seray Sever bebeklerinin cinsiyetini ve ismini açıkladı

Seray Sever, kendisinden 10 yaş küçük eşi Eray Sünbül'le anne-baba olmak için çok uğraştıklarını itiraf edip bebeklerinin cinsiyetini ve ismini açıkladı.

Eray Sünbül'le evli olan Seray Sever bebeklerinin cinsiyetini ve ismini açıkladı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Son zamanlarda televizyon ekranlarından uzak Eray Sünbül ile evliliğini sürdüren Seray Sever'in hamilelik iddiaları doğru çıktı. Bir televizyon kanalına açıklamalar yapan Sever, çocuk sahibi olmak için uzun bir süre tedavi gördüğünü, şimdilerde 4 aylık hamile olduğunu söyledi. Anne olmayı çok istediğini belirten Sever, canlı yayında mutluluğunu şu sözlerle ifade etti:

"Çok uzun zamandır anne olmak için emek verdim. Anne olmam için 8-9 kez tedavi denendi. Çok saklamak istiyorduk aslında ama bir şekilde duyuldu. Hamileliğim planlı bir süreçti Allah'a dua ettim dualarım da kabul oldu. Çok heyecanlıyız.''

İkizlerinin ikisinin de kız olarak gözüktüğünü fakat kesin bir bilgi olmadığını söyleyen Sever, kızlarından birinin adına eşi Eray Sünbül ile ortak karar alarak 'Sofia' koyacaklarını söyledi.

Öte yandan Seray Sever, nazardan korktuğu için hamileliğini şimdiye kadar yalnızca çok yakınlarıyla paylaştığını fakat bir şekilde duyulduğunu söyledi.

PEKİ, SERAY SEVER KİMDİR?

Seray Sever, 27 Şubat 1973 tarihinde doğdu. Lise öğremini Doğuş Koleji'nde tamamladı. Öğrenimi sırasında TÜBİTAK Matematik Ödüllerinde derece aldı. Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi Bölümü mezunudur. 2006 yılının şubat ayında Seyhan Müzik etiketi ile 5 şarkılık Yeni Bir Karar adlı albümünü yayınladı. Bu albümde yer alan İçim Yanıyor ve Yeni Bir Karar adlı şarkıların video klipleri yayınlandı.

2008 yılında dizi, TV programları, reklam ve sinema prodüksiyonları yapmakta olan şirket Zodyak Prodüksiyon'u kurdu. Tekin Acar Kozmetik ortaklığı ile dünyaca ünlü kozmetik üreticisi Kiehl's markasını Türkiye'ye getirdi.

SERAY SEVER'İN EŞİ ERAY SÜNBÜL KİMDİR?

Oyuncu ve sunuculuk yapan Seray Sever 47 yaşında 2018 yılında evlendiği eşi Eray Sünbül ise 37 yaşında.

Seray Sever 2018 yılının nisan ayında 4 yıldır beraber olduğu sevgilisi Eray Sünbül ile evlendi. Aralarında 10 yaş fark olan Seray Sever ile eşi Manda Yuvası filmi setinde tanışmış ve Bodrum'da evlenmişti.

 

Etiketler