2022-06-13 10:21:31 | Son Güncelleme : 2022-06-13 10:39:24

Oktay Kaynarca'nın dizisine EDHO'dan bir transfer daha! Partneri Pelin Akil oldu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin başrolü Oktay Kaynarca finalsiz bitirilen EDHO'dan yeni dizisine oyuncuları bir bir transfer etmeye başladı. Kaynarca'nın 'Ben Bu Cihana Sığmazam' dizisindeki partneri Pelin Akil Altan oldu.

Oktay Kaynarca'nın dizisine EDHO'dan bir transfer daha! Partneri Pelin Akil oldu
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

ATV'de geçtiğimiz yıl final bile yapamadan biten Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin başrolü Oktay Kaynarca yapım şirketinin ardından 'Ben Bu Cihana Sığmazam' adlı dizi projesiyle hayranlarını bir hayli sevindirdi. EDHO'nun bitişinin ardından büyük bir hayal kırılığı yaşayanları, Kaynarca'nın yeni dizi projesini açıklamasının ardından heyecan sardı.

Oktay Kaynarca'nın, 'Ben Bu Cihana Sığmazam' dizisinin oyuncu ekibi ise şekillenmeye başladı. Kaynarca, yeni dizisi için EDHO'dan transferler yaptı.

Geçtiğimiz günlerde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde canlandırdığı 'Tipi' karakteri ile hafızalara kazınan usta oyuncu Savaş Özdemir'in, Oktay Kaynarca'nın yeni dizisi "Ben Bu Cihana Sığmazam'ın yönetmeni Onur Tan ile görüştüğü ortaya çıktı.

Son olarak ise herkesin beklediği isim belli oldu. Oktay Kaynarca, partnerini de EDHO dizisinden seçti. Güzel oyuncu Pelin Akil Altan dizide Kaynarca'nın partneri olarak 'Firuze' karakterini oynayacak.

Öte yandan Birsen Altuntaş'ın haberine göre, yurt dışı sahneleri de olan dizide Kaynarca 'Cezayir' karakterine hayat verecek. Kaynarca’nın annesine usta oyuncu Işıl Yücesoy hayat verecek.