Tgrt Haber

Hırsızlık için iki çocuğunu araçta bıraktı gitti döndüğünde korkunç sahneyle karşılaştı

06 Haziran 2023 11:40 - Güncelleme : 06 Haziran 2023 11:46
Editör: Berrak Arıcan / Kaynak: NYP

ABD'nin Florida eyaletinde bir kadın, hırsızlık için iki çocuğunu arabada bırakıp AVM'ye gitti. Hırsızlık mallarıyla geri döndüğünde ise korkunç sonla karşı karşıya kaldı. 

Hırsızlık için iki çocuğunu araçta bıraktı gitti döndüğünde korkunç sahneyle karşılaştı
Abd, Hırsızlık, Yangın

ABD Florida'da 24 yaşındaki Alicia Moore adlı kadın, iki küçük çocuğunu aracına aldı ve Oviedo Alışveriş Merkezi'ndeki Dillard's mağazasının önüne park etti. Moore, iki küçük çocuğunu araçta bıraktı ve kimliği belirsiz bir adamla beraber mağazaya hırsızlık için girdi. Mağazada yaklaşık bir saat duran Moore, çıktığında ise aracının alevler içerisinde yandığını gördü. 

Polis, Moore'nin yanan aracını gördüğü anda, hırsızlık eşyalarını bırakıp hızla aracına koştuğunu söyledi. Araçta bulunan çocukları ise çevredeki insanlar kurtardı. Fakat çocuklardan birinin yüz ve kulaklarında yanıklar oluştu.

HIRSIZ ANNE TUTUKLANDI

New York Post'un haberine göre, yangın nedeniyle araç tamamen kullanılamaz hale gelirken yangının nedeni ise henüz bulunamadı. Öte yandan Moore, 31 Mayıs'ta, çocuk ihmali, kundakçılık, hafif hırsızlık ve saldırı suçlamalarıyla tutuklandı.

Etiketler
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.