Tarih : 04.06.2021 - 14:40 Yorum : 0

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yeni bir müjde olabilir

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Zonguldak'ın müjde merkezi olduğunu söyleyip "Bugün inşallah Zonguldak'tan bir müjde vereceğiz. Karadeniz Ereğlisi'nde de benzeri bir müjde olabilir" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yeni bir müjde olabilir

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Zonguldak’ta Uzun Mehmet Camisi'nin açılış törenine katıldı.

Erdoğan, buradaki konuşmasında, "FETÖ'den PKK'ya kadar Türkiye düşmanlarının kullandığı ne kadar terör örgütü varsa önce camilerimize, milletimizin dinine, diyanetine, inancına saldırmıştır." ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, şöyle devam etti:

"İstiklalimize göz dikenleri nasıl pişman ettiysek aşımıza, işimize, ekmeğimize, huzurumuza kastedenleri de aynı şekilde hüsrana uğratmak boynumuzun borcudur."

"ZONGULDAK MÜJDELERİN MERKEZİ OLDU"

"Karadeniz Ereğlisi'nde de benzeri bir müjde olabilir" diyen Erdoğan, şunları söyledi:

"Bugün inşallah Zonguldak'tan biliyorsunuz bir müjde vereceğiz. Artık Zonguldak müjdelerin merkezi oldu."

Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi açıklayacak Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi açıklayacak Türkiye'nin geçen yıl Karadeniz'de 405 milyar metreküplük gaz keşfinin ardından sondaj çalışmaları meyvelerini vermeye başladı. Karadeniz'de Türkali-1 ve Türkali-2 kuyularında arama çalışmaları tamamlandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Karadeniz'deki sondajlarda bulunan yeni gaz miktarını, bugün Filyos Limanı’nda açıklayacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan önemli açıklamalar! Yeni gaz müjdesini cuma günü açıklayacağız Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan önemli açıklamalar! Yeni gaz müjdesini cuma günü açıklayacağız Cumhurbaşkanı Erdoğan, cuma günü Zonguldak'ta petrol ve doğalgaz arama çalışmalarına ilişkin müjde vereceğini bildirdi.

Kaynak : AA
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber