23˚
İstanbul
23˚
açık
Nem %45
Rüzgar 4.36 /s
Perşembe
25˚/18˚
Cuma
26˚/19˚
Cumartesi
26˚/18˚
Pazar
26˚/18˚
25 Mayıs 2022 Çarşamba
2022-05-14 21:39:00 | Son Güncelleme : 2022-05-15 00:02:07

İstanbullular dikkat! Bugün bazı yollar trafiğe kapatılacak

İstanbul Valiliğinden bugün yola çıkacaklara uyarı geldi. Kentte düzenlenecek 2 ayrı etkinlik nedeniyle bazı yollar geçici süreliğine trafiğe kapatılacak. İşte alternatif yollar...

İstanbullular dikkat! Bugün bazı yollar trafiğe kapatılacak
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

İstanbul'da cumartesi günü yola çıkacaklara önemli bir uyarı geldi. İstanbul Valiliği, Anadolu Yakası'nda düzenlenecek 2 ayrı etkinlik nedeniyle bazı yolların trafiğe kapatılacağını duyurdu.

Valilikten yapılan açıklamaya göre; Üsküdar Harem Sahil Yolu ve bu güzergaha çıkan tüm cadde ve sokaklar, Hakimiyeti Milliye Caddesi (Sahil Yolu ile Selmani Pak Caddesi arasında kalan kısım) ve bu güzergaha çıkan cadde-sokaklar, Paşalimanı Caddesi ve bu güzergaha çıkan cadde-sokaklar, Kuzguncuk Çarşı Caddesi ve bu güzergaha çıkan cadde-sokaklar, Abdullah Ağa Caddesi (Kuzguncuk Çarşı Caddesi ile Kuzguncuk Tünel Çıkışı arasında kalan kısım) ve bu güzergaha çıkan cadde-sokaklar trafiğe kapalı olacak.

Bu yollara alternatif olarak Selimiye İskele Caddesi, Dr. Eyüp Aksoy Caddesi, Nuhkuyusu Caddesi, Gümüşyolu Caddesi, D-100 kara yolu, Beylerbeyi Abdullah Ağa Caddesi, Hakimiyeti Milliye Caddesi, Halk Caddesi, Cumhuriyet Caddesi ve Dr. Fahri Atabey Caddesi kullanılabilecek.

Foto Galeri
KGM duyurdu: 35 gün trafiğe kapatılacak

MALTEPE'DEKİ MİTİNG

Valilik ayrıca bugün Maltepe Etkinlik Alanı'nda düzenlenecek "Emeklilikte Yaşa Takılanlar" mitingi nedeniyle saat 08.00 itibarıyla geçici olarak trafiğe kapatılacak yolları ve alternatif güzergahları da duyurdu.

Turgut Özal Bulvarı (Maltepe Sahil Yolu), (Büyükyalı Köprüsü ile Piri Reis Caddesi Kavşağı arasında kalan kısım) ve bu caddeye çıkan tüm sokaklar trafiğe kapalı olacak.

Büyükyalı Caddesi, Maltepe Bağdat Caddesi ve D-100 ise alternatif olarak kullanılabilecek.

Etiketler