2022-05-10 09:00:00 | Son Güncelleme : 2022-05-10 09:01:54

İngiliz, Türk'ü öldürtmek için Iraklıyı kiralık katil tutmuş

Seydikemer-Antalya karayolunda bulunan dere yatağı içerisinde bir ceset bulunması üzerine JASAT ekipleri soruşturma başlattı. Cinayetin azmettirici İngiliz kadın ve olayı gerçekleştiren Irak uyruklu şahıs tutuklandı.

Katil maktulü iple boğmak suretiyle öldürdüğünü itiraf etti.
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş
Katil maktulü iple boğmak suretiyle öldürdüğünü itiraf etti.

Dere yatağında bulunan cesedin kimliği belirledikten sonra başlatılan soruşturmada cinayetin İngiliz bir kadın tarafından azmettirildiği ve cinayeti Irak uyruklu bir kişinin işlediği belirlendi.

CESEDİN KİMLİĞİ BELİRLENDİ

Seydikemer-Antalya karayolu Boğalar Mahallesi Atlıdere yol ayrımı üzerinde bulunan dere yatağı içerisinde bir ceset bulunması üzerine JASAT ekipleri soruşturma başlattı. Yapılan araştırma sonucu cesedin Kerim Bozan isimli şahsa ait olduğu tespit edildi.

ŞÜPHELİLER GÖZALTINA ALINDI

Araştırma sonucu olayı azmettirenin İngiliz uyruklu E.R.O. şahıs olduğu, cinayetin gerçekleştirenin ise Irak uyruklu H.M.S. isimli şahıs olduğu tespit edildi. Yapılan operasyon ile şüpheliler yakalanarak gözaltına alındı.

BOĞARAK ÖLDÜRDÜ

Şüphelilerin alınan ifadelerinde H.M.S. isimli şahsın gönül ilişkisi bulunduğu öğrenilen İngiliz uyruklu E.R.O. isimli şahıs tarafından azmettirilmesiyle maktulü iple boğmak suretiyle öldürdüğünü itiraf etti.

CEZAEVİNE GÖNDERİLDİLER

Tamamlanan adli işlemlerin ardından adli makamlara sevk edilen E.R.O. ve H.M.S. isimli şahıslar tutuklanarak Eşen Kapalı Ceza İnfaz Kurumunu sevk edildi.

Etiketler