Tarih : 18.06.2021 - 22:47 Yorum : 0

Manav sahibini soğanla dövdüler

Esenyurt’ta manavı eline aldıkları soğanla saldırarak darp eden yabancı uyruklu şahıslar yakalanarak gözaltına alındı.

Manav sahibini soğanla dövdüler

Geçtiğimiz günlerde Esenyurt Bağlarçeşme Mahallesi’nde bulunan bir manavın önüne gelen yabancı uyruklu şahıslar, aralarında anlaşmazlık olduğu öğrenilen manav dükkanı sahibine soğanla saldırarak darp etmişti. Yaşanan olayla ilgili Esenyurt Polis Merkezi Amirliği ekipleri başlattığı çalışma neticesinde şahısların kimliklerini belirledi.

İKİ ŞAHIS ARANIYOR

Ekiplerin yaptığı çalışmalar neticesinde olaya karıştığı tespit edilen yabancı uyruklu Y.A., M.E., B.K., A.A., A.N., M.A.D. ve M.W.S. isimli şahıslar yakalanarak gözaltına alındı. Öte yandan darp eden iki şahsın daha yakalanması için çalışmaların sürdüğü öğrenildi.

Seyyar satıcı ile zabıta birbirine girdi Seyyar satıcı ile zabıta birbirine girdi İstanbul’da seyyar satıcılar ile zabıta arasında kavga çıktı. Yumrukların havada uçuştuğu kavgayı polis ayırdı.

Kadınlar saç saça baş başa kavga etti Kadınlar saç saça baş başa kavga etti İstanbul Bahçelievler’de sokak ortasında iki kadın saç saça baş başa kavga etti. Kadınları ayırmak için çevrede bulunan vatandaşlar uzun süre uğraştı.

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber