Tarih : 22.06.2021 - 14:15 Yorum : 0

Ölmeden önce not bıraktı: İntihar ettim eşyalarımı almayın

Adana’da atladığı sulama kanalında cesedi bulunan gencin, “cep telefonumu ve kıyafetlerimi almayın intihar ettim” notu bıraktığı ortaya çıktı.

Ölmeden önce not bıraktı: İntihar ettim eşyalarımı almayın

Adana'da bir genç cep telefonunu, sigarasını, paralarını ve terliğini kanalın kenarına koydu. Eşyalarının üzerine "intihar ettim eşyalarımı almayın" notu bırakan genç suya atlayarak hayatına son verdi.

Adana'nın Seyhan ilçesi Huzurevileri Mahallesi Mavi Bulvar’da yürüyüşe çıkan bir kişi sulama kanalında, bir gencin çırpındığını görünce polisi aradı.

İNTİHAR ETTİĞİ ORTAYA ÇIKTI

Polisler kanala girip genci çıkardı. Hayatını kaybettiği belirlenen gencin başta suya düştüğünü sanan polis ekipleri kanal boyunda gencin eşyalarını buldu. Eşyaların yanında bulunan not ise olayın intihar olduğunu ortaya çıkarttı.

Sudan çıkartılan gencin kayıp olarak aranan 17 yaşındaki Ahmet Birkan Şakar olduğu tespit edildi. Şakar'ın eşyalarını üzerine “Kıyafetlerimi, eşyalarımı, cep telefonumu almayın intihar ettim” notu bıraktığı ortay açıktı. Polisin, olayla ilgili soruşturması sürüyor.

Üst geçitte intihar girişimi! Bekçiler son anda kurtardı Üst geçitte intiharı bekçiler engelledi İstanbul’da bir vatandaş metrobüs üstgeçidinde intihara kalkışan vatandaşı bekçiler son anda kurtardı. O anlar kameralara yansıdı.

Kaynak : İHA
Etiketler : adana intihar ölüm
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber