Tarih : 12.06.2021 - 18:16 Yorum : 0

İstanbul'da yarın bazı yollar trafiğe kapatılacak

İstanbul'un Kadıköy ilçesinde yarın gerçekleştirilecek Cadde 10K Koşusu sebebiyle bazı yollar geçici süreliğine trafiğe kapatılacak.

İstanbul'da yarın bazı yollar trafiğe kapatılacak

İstanbul Valiliğinden yarın trafikte olacak vatandaşlara önemli bir uyarı geldi. Valilik, sokağa çıkma kısıtlamasının uygulanacağı 13 Haziran Pazar günü Anadolu Yakası'nın Kadıköy ilçesindeki Cadde 10K Koşusu nedeniyle bazı yolların araç trafiğine kapalı olacağı duyuruldu.

Valiliğin açıklamasında, yarın sabah 07.00 ile 13.00 saatleri arasında söz konusu koşu nedeniyle kapalı olacak yollar ve alternatif güzerganlar belirtildi. Buna göre araç trafiğine kapalı olacak yollar şöyle:

TRAFİĞE KAPATILACAK YOLLAR

"Bağdat Caddesi (Kasadar Sokak kavşağından Kızıltoprak mevkisi BP Petrol önüne kadar olan kısım) ve bu güzergaha bağlanan tüm cadde ve sokaklar, Fener Kalamış Caddesi (cadde başından Ahmet Mithat Efendi Cadde Kavşağı'na kadar olan kısım) ve bu güzergaha bağlanan tüm cadde ve sokaklar, Ahmet Mithat Efendi Caddesi ve bu güzergaha bağlanan tüm cadde ve sokaklar, Operatör Cemil Topuzlu Caddesi ve bu güzergaha bağlanan tüm cadde ve sokaklar, Çetin Emeç Bulvarı (cadde başından Oramiral Celal Eyicioğlu Sokak Kavşağı'na kadar olan kısım) ve bu güzergaha bağlanan tüm cadde ve sokaklar, Oramiral Celal Eyicioğlu Sokak."

Valilik, kapatılan yollara alternatif olarak Fahrettin Kerim Gökay Caddesi (minibüs yolu) ve D-100 kara yolunun alternatif güzergah olarak sürücüler tarafından kullanılabileceğini bildirdi.

İstanbulluların çilesi! Kısıtlama sonrası trafik İstanbulluların çilesi! Kısıtlama sonrası trafik 5 Haziran Cumartesi saat 22.00’da başlayan kısıtlamanın bu sabah 05.00'sa sona ermesiyle İstanbulluların çilesi başladı. Kent genelindeki trafik yoğunluğunun yüzde 53 olduğu öğrenildi.

Tam kapanmada yoğun trafik Tam kapanmada yoğun trafik İstanbul'da sabah saatlerinde trafik yoğunluğu yüzde 20 seviyelerine ulaştı. Tam kapanmanın yaşandığı dönemde trafik yoğunluğu ise havadan görüntülendi.

Kaynak : AA
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber