• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  105360
 • up
  USD
  6.8125
 • up
  EURO
  7.5608
 • up
  GBP
  8.4168
 • up
  Altın
  376.92
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 07.04.2020 - 20:52 Yorum : 0

Rüyada Polis Görmek Ne Anlama Gelir?

İnsan rüyasında herşeyi adeta gerçekmiş gibi görüp hissedebilir. Elbette her rüyanın da bir tabiri vardır. Ancak yine de rüya ile amel edilmeyeceğini hatırlatmış olalım fakat son günlerde vatandaşlar rüyasında sıklıkla polis gördüklerini ve ne anlama geldiğini merak edip Google'da araştırmaya başladılar.. Biz de bu makalemizde "Rüyada polis görmek ne anlama gelir?, Rüyada polis görmek iyi mi kötü mü?, Rüyada polis görmek hayırlı mı hayırsız mı? Rüyada sivil polis görmek, Rüyada polis çevirmesi, Rüyada polisin yardım etmesi, Rüyada polis tarafından karakola götürülmek, Rüyada polis karakolu görmek" gibi aklınıza takılan tüm sorulara cevap vermeye gayret göstereceğiz. Keyifli okumalar...

Rüyada Polis Görmek Ne Anlama Gelir?

"Rüyada polis görmek" pek çok mana taşır. Bizler rüyada polisi tam olarak nasıl gördüğünüz bilemiyoruz. Ancak rüyanızda gördüğünüz polis, sizin önemli bir sorumluluk alacağınıza işaret eder. Bu sorumluluk devlet makamında da olabilir, iş yerinizde de olabilir, ya da aile içinde alacağınız bir sorumluluğu da işaret edebilir. Diğer taraftan rüyada polis görmek elemizdeki kaynaklara göre: "kuvveti" temsil etmektedir.

rüyada polis görmek ne anlama gelir?

Rüyasında polis görenlerin polisi nasıl ve ne şekilde görüp görmediğini bilmediğimiz için konuyu geniş olarak ele almaya çalışacağız... 

Rüyada görülen polis belli bir otoriterin varlığını ifade etmelidir. Rüya'da görülen polis cesurluğu da ifade eder. Bir çok rüya yorumcusuna göre rüya rüyada devlet memuru görmenin veya polis görmenin hayırlı olacağını söylemiştir.

Bazı rüya tabircileri ise rüyada görülen polis, keder ve üzüntü habercisidir der, yaşanacak olan önemli bir kaybın habercisi olabilir der. Rüyada polis memuru görmek; mutlulukları ve sevinci işaret ettiği gibi keder, üzüntü ve gamı da belirtir. Bu bakımdan rüya yorumlarını içeriğe göre ayrıntılı bir şekilde ele almak en gerekir.

Rüyada Üniformalı Polis Görmek

Rüya sahibinin rüyasında üniformalı polis görmesi kişinin uzun bir aradan sonra tekrardan rahata kavuşacağına delalet eder. Rüyada görülen üniformalı polis, başarı ve saygı demektir. Rüya tabircilerine göre rüyada üniformalı polis görmek, kişinin iş hayatında kazanacak olduğu başarı, para anlamına gelmektedir.

Rüyada Polisi Telefonla Arayıp Sonra Aramaktan Vazgeçmek

Bu rüyanın tabirini bazı tabirciler kişinin yapmış olduğu işlerde doğru olanı yapmadığına yormuşlardır. Şayet rüya sahibi yaptığı işi itibariyle çizmiş olduğu doğru yolun ilkelerinden taviz veriyorsa ve sırf para kazanma uğruna haramlarla nafakasını çıkartmaya çalışıyorsa bu rüya sahibinin doğru yoldan çıkmaması için bir uyarı niteliği taşır demişlerdir.

rüyada polis görmek

Rüyada Çok Polis Görmek

Rüya sahibinin rüyasında çok polis görmesi hem iş hem aile ve hem de eğitim konusunda çok hayırlı ve güzel durumlarla karşılaşılacağı anlamına gelmektedir. Sevinçten gözyaşları akıtılacağı, her geçen gün daha mutlu olunacağı, aile bireyleri ile daha sıkı ilişkiler içinde olunacağı, zor zamanların geride kalacağı ve yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünya evine girileceğine yorulur. Ayrıca, çok önemli bir çalışmanın başına getirilmeye ve mevki makam sahibi olmaya rivayettir.

Rüyada Bir Hırsız Görüp Hemen Polisi Telefonla Aramak

Rüyada hırsız görüp akabinde bilgi vermek için polisi arayıp bilgi vermek düşmanları suçüstü yakalamaya onların size kurduğu tuzakları bozmaya yorulmuştur. Rüya sahibi evine giren bir hırsızı görüp polisi arıyorsa bu; küçük çaplı da olsa mal kaybı olacağına işaret eder. Rüya sahibi hırsızın iş yerine girdiğini görüp polisi öyle aramışsa bu da rüyayı gören kişiye gelmesi muhtemel bir zararı engellemek için bir çaba içinde olacağına işaret eder. Rüya sahibi komşusunun veya tanıdığı bir arkadaşının evine hırsız girmesini sonucu polisi aradığını görmüşse bu rüyanın tabirine ise rüyayı gören kişinin düşüncelerinde gerçekleştirdiği hedeflerine ulaşamayacağına bu yüzden zaman ve mal kaybına işaret eder denilmiştir.

Rüyada polis görmek

Rüyada Kendini Polis Görmek

Rüya sahibinin rüyasında polis olduğunu görmesi önemli sorumlulukları üstleneceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada polis olduğunu görmek, kişinin uzun süreli aşk hayatına sahip olacağına, evlilik hayatında mutlu ve huzur dolu olacağına delalet eder.

Rüyada Polis Köpeği Görmek

Rüya sözlüğü yorumcuları tarafından yapılan yorumlara göre rüya sahibinin rüyasında polis köpeği görmesi, mutluluk, huzur ve emek sonucu alınacak olan para manasına gelir. Rüyada polis köpeği gören kişinin yakın bir dostundan yardım alacağına, sıkı aile bağlarına sahip hayırlı bir eşe sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada Polis Köpeği Görmek

Rüyada Polis Karakolu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında polis karakolu görmesi kişinin yakın bir arkadaşının yüzünden başının belaya gireceğine, ailesinin bu duruma tepkisinin çok fazla olacağına, çok dikkat edip arkadaşlarını doğru seçmesi gerekeceğine delalet eder. Rüyada görülen polis karakolu yaşanacak olan kötü bir olayın habercisi olarak da nitelendirilir.

Rüyada Asker ve Polisi Birlikte Görmek

Rüya sahibinin rüyasında asker polis görmesi kişinin uzun bir aradan sonra tatile çıkacağının habercisidir. Rüyada asker polis görmek aynı zamanda kişinin iş hayatında yeniliklere atılacağına, hayatında bazı şeylerin değişmesi ardından mutlu ve huzur dolu olacağına rivayet eder.

Rüyada polis karakolu görmek

Rüyada Polis Baskını Görmek

Rüyasında polis baskını gören kişinin uzun süreli aşk hayatında sıkılacağına delalet eder. Rüyada polis baskını görmek, kazanılacak olan mal ve mülkün değerinin bilinmesi gerekeceğine, kötü alışkanlıklarını bir kenara bırakması gerekeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada Sivil Polis Görmek

Rüya sahibinin rüyasında sivil polis görmesi kişinin hayalini kurduğu birçok şeye çok emek vermeden sevdiği birkaç kişinin vereceği maddi ve manevi destek sayesinde ulaşacağına delalet eder. Kendisine uzak bir akrabasından miras kalacağına, hayırlı bir kısmetle dünya evine gireceğine ve yaşadığı bütün sorunların sona ereceğine yorumlanır.

Rüyada sivil polis görmek

Rüyada Polis Olup Suçlu Yakaladığını Görmek

Polis olup suçlu yakaladığını görmesi karşısında bulunan suçluyu yakalayarak hapsediyorsa bu durumda kişinin etrafında ve ailesinin içerisinde çeşitli düşmanları olduğuna yorulmaktadır. Ve kendisine zarar verebilmek için fırsat kolladıklarına yorumlanmaktadır.

Rüyada Polis Olup Suçluyu Hapsettiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında polis olduğunu ve suçluyu yakalayıp hapsettiğini görmesi kolay halt edemeyeceğin bir düşmanının olacağına yorumlanmaktadır. Bu düşmanla başının büyük dertte olacağına yorulur.

Rüyada Polis olup suçluyu hapse tıkmak

Temiz Üniformalı Polis Görmek

Rüya sahibinin rüyasında temiz üniformalı ve temiz yüzlü polis görmesi her zaman için hayra ve iyiliğe yorumlanır. Bu durumda güven sembolü ifade edilir. Kişinin etrafına karşı duyduğu güven olabileceği gibi kendine olan güven olarak da açıklanabilir. Temiz üniformalı polis her zaman için yapılacak ve gerçekleşecek olan iyilikleri sembolize eder. Böyle bir rüyayı şerre yormak mümkün değildir.

Rüyada Polis Memuru ve Yardımcıları Görmek

Rüya sahibinin rüyasında polis memuru ve yardımcıları görmesi pek hayra yorulmaz. Bu durumda hane içerisine gelebilecek olan bir düşmanın varlığından söz edilebilir. Aynı zamanda yaşanması mümkün olan acı, keder, üzüntü ve gam gibi olumsuz duyguların varlığından bahsedilir. Rüyada görülen polis ve yardımcıları her zaman hayra yorumlanmaz. Bu durumda dikkatli olmak çok önemlidir.

Rüyada polis memuru ve yardımcıları görmek

Rüyada Polis Tarafından Tutuklandığını Görmek

Polis tarafından tutuklandığını görmek, rüya sahibinin etrafında bulunan dost görünümlü düşmanlara işaret etmektedir. Farklı bir yorumda ise rüyada tutuklanmak, rüya sahibinin tüm düşmanlarını yenmesine işaret etmektedir.

Rüyada Polis Tarafından Arandığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında polis tarafından arandığını görmesi kişinin, adı üçkağıtçıya çıkmış birisi ile iş konusunda muhatap olmak zorunda olduğu anlamına gelmektedir. Eğer önlemini almazsa kısa süre içinde bu kişiden dolayı ağır maddi kayba uğrayacağına, zor bir döneme gireceğine, sorunlardan bir türlü kendini kurtaramayacağına ve hem iç huzurunun hem aile huzurunun kaçacağına delalet eder.

Rüyada polis tarafından arandığını görmek

Rüyada Polise İfade Verdiğini Görmek

Rüya sahibinin bazı tartışmalı ortamlara girileceğine, bu tartışmaların sonlanması konusunda çok başarılı adımlar atmak için önayak olunacağı delalet etmektedir. Büyük bir risk alınarak girilen bir işte hayırlı bir şekilde sonuca varılacağına, kısa süre içinde sıkıntıların son bulacağına ve işlerin toparlanacağına rivayet edilir.

Rüyada Polis Çevirmesi ve Araması Yapıldığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında polis çevirmesi görmesi aile hayatında bazı sorunların yaşandığına delalet eder. Bazen sevdiği kişilerden birisi ile kısa süreli de olsa bir küskünlük yaşadığına, ancak biraz daha hoşgörülü olması ve sabır göstermesi sayesinde bu sorunlardan kurtulacağına ve hayattan daha çok zevk alacağına rivayet edilir. Aynı zamanda, sorunlar yüzünde kırılan kişilerle yakın bir zaman içinde barışılacağına ve bir şekilde kalplerinin tekrar kazanılacağına alamettir.

Rüyada polis tarafından yakalandığını görmek

Rüyada Polis Tarafından Yakaladığını Görmek

Polis tarafından yakalanmak, rüya tabircileri tarafından olumlu bir şekilde yorumlanmıştır. Diğer bir yorumda ise rüya sahibinin duyacağı hayırlı haberlere işaret etmektedir. Rüyada polis tarafından yakalanmak, toplum içerisinde saygı duyulan ve itibar gören bir kişiye işaret etmektedir.

Rüyada Polisten Kaçtığını Görmek

Polisten kaçmak, rüya sahibinin iş hayatında yaşadığı gelişmelere işaret etmektedir. Bu gelişmeler sayesinde rüya sahibi çevresindekilerin takdirini kazanmaktadır.

Rüyada polis kıyafeti giydiğini görmek

Rüyada Polis Kıyafeti Giydiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında polis kıyafeti giydiğini görmesi kişinin, kendisine uygun bir iş bulduğuna delalet eder. Bu sayede uzun bir zamandan beri yaşadığı işsizlik ve parasızlık sorunlarından kurtulduğuna, kendisine daha büyük getirileri olan bir çalışmaya ortak olarak gireceğine, eline geçen kazancı daha da arttıracağına ve zor bir dönem geçiren bir tanıdığına ya da akrabasına destek olacağına yorumlanır.

Rüyada Polisten Bağırarak Yardım İstemek

Rüya sahibinin rüyasında polis diye bağırıp yardım istediğini görmesi yardım edilen bir kişi vereceği destek ile hayır getirecek ve birçok sorunu ortadan kaldıracak bir çalışma içine girileceğine alamet eder. Bu çalışmanın ardından büyük başarı kazanılacağına, maddi açıdan nefes alınacağına ve eş, dost ya da akrabalardan biri ile bir proje üzerinde çalışılmaya başlanacağına işarettir.

Rüyada polis motosikleti görmek

Rüyada Polis Motosikleti Görmek

Rüya sahibinin rüyasında polis motoru görmesi kişinin kendisine destek veren kişilere çok büyük şükran duyduğuna ve onlara yardım edeceğine delalet eder. Aynı zamanda, ortakların arasını bozan bir iş anlaşmazlığının iş çevresinden arkadaşlarının araya girmesi ile çözüm bulacağına ve bu işten alınacak bazı derslerle başka işler için adımlar atılacağına yorulur.

Rüyada Kadın Polis Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kadın polis görmesi iş hayatında gösterdiği üstün performans ve kazandığı büyük başarılar sayesinde kendisini yakın bir zaman içinde büyük bir firmanın üst kademelerinde bulacağına yorulmaktadır. Kazandığı mevki sayesinde büyük bolluk ve berekete sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kadın polis görmek

Rüyasında Polis Sireni Duymak

Rüya sahibinin rüyasında polis sireni duyması kötü giden işleri yoluna koymak ve kaybedilen şeyleri geri kazanmak için yardım beklenen bir kişiden büyük bir destek alınacağına rivayet etmektedir. Bu desteğin birçok kapının açılması konusunda yarar sağlayacağına, kısa süre içinde mümkün mertebe moral kazanılacağına ve etkisi altına girilen bir kişi sayesinde terfi alınacağına işaret eder.

Rüyada Polisin Suçluları Yakadığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında polis operasyonu görmesi şahsın, iş konusunda attığı adımları kuvvetlendirecek ve kazancını devasa oranda arttıracak bir iş içinde yer alınacağına tabi olunur. Aile bireyleri içinde polemiklerin çıkmasına sebep olan bir kişinin haneden yollanacağına ve kurulan hayallerin bir bir gerçekleştirileceğine tabir edilir.

rüyada polis amiri görmek

Rüyada Polis Amiri Görmek

Rüya sahibinin rüyasında polis amiri görmesi bir iş ile mevki sahibi olunacağına yorumlanır. Atılan adımlar sayesinde zor bir dönemin kısa vade içinde sona ereceğine, çalışmaların büyük faydası olacağına ve rüya sahibinin kendisine iyi bakması sayesinde herhangi bir sağlık sorunu ile debelleşmek zorunda kalmayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Polisle Kavga Ettiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında polis dövmesi iş dünyasında rüya sahibinin arkasında durarak istediği mevkiye gelmesi anlamına gelmektedir. Ve kazancını katbekat artmasında destek olan birinin başının sıkıştığı bir dönemde istediği desteğin kendisine fazlasıyla verileceği ve böylece aradaki bağların çok daha iyi bir hal alacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada polis şapkası takmak

Rüyada Polis Şapkası Taktığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında polis şapkası görmesi aile yaşamı içinde yaşanan tartışmaların ve sorunların sona ereceğine yorumlanmaktadır. Kardeşler arasındaki tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına, kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına ve sorunların sona ereceğine delalet eder.

Rüyada Polis Okuluna Gittiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında polis okuluna gittiğini görmesi taptaze kapılar açacak ve içinde bulunan zor günlerin sona ermesini sağlayacak bir olay yaşanacağı anlamına gelmektedir. Bu olayla birlikte büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, aile bireylerine bu sayede çok büyük yardımlarda bulunulacağına, hayır duaları alınacağına ve daha iyi yerlere gelineceğine işarettir.

Rüyada Polis Arabası Görmek

Rüya tabicilerine göre rüyada polis arabası görmek kişinin iş hayatında veya eğitim hayatında başarılı işlere imza atacağına, ailesinin gurur duyacağı bir evlat olacağına delalet eder. Rüyada polis arabası görmek, aynı zamanda rüya sahibinin vatana millete hayırlı işler başaracağına yorumlanmaktadır.

 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber